Warsztaty szkoleniowe [25 kwietnia 2017r., MOSiR w Bytowie]

Pomorski Związek piłki nożnej zaprasza trenerów i instruktorów na warsztaty szkoleniowe pt. Mikrocykl startowy w zespole profesjonalnym, które odbędą się w dniu 25 kwietnia 2017 roku na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytowie (77-100 Bytów, ul. Mickiewicza 13).

​Zajęcia poprowadzi Adrian Stawski – Bytowianin, absolwent AWFiS Gdańsk, trener UEFA A. Swoją pracę trenerską rozpoczął w 2004 roku w malutkim Klubie Urania Udorpie, z sukcesami prowadził zespół  juniorów (mistrz ligi juniorów) i seniorów (awans do V ligi) tego klubu. Od 2011 roku rozpoczął pracę w Drutex-Bytovii Bytów, początkowo jako trener zespołu rezerw (awans do IV ligi) i asystent trenera Walkusza (III, II liga). Po objęciu funkcji I trenera przez Pawła Janasa zrezygnował ze szkolenia IV-ligowego zespołu rezerw i został najbliższym współpracownikiem Janasa (awans do I ligi), a po jego odejściu trenera Kafarskiego. W marcu 2017 roku został powołany na stanowisko I trenera pierwszoligowej drużyny. Warto dodać, że trener Stawski jest także założycielem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Bytowie, ściśle współpracującej z MKS Drutex-Bytovią Bytów.

Pokazowa lekcja treningowa rozpocznie się o godz. 17.00 na stadionie MOSiR w Bytowie, a bezpośrednio po niej odbędą się zajęcia teoretyczne w siedzibie firmy Drutex (Bytów, ul. Lęborska 31). 

Prosimy o wcześniejszą rejestrację uczestnictwa na formularzu zgłoszeniowym poprzez portal PZPN24.

Uwaga! Trenerów, który wcześniej zarejestrowali się na zajęcia z trenerem Tomaszem Kafarskim prosimy o odwołanie swojego uczestnictwa w szkoleniu poprzez portal pzpn24, ale tylko wówczas, gdy nie zamierzają uczestniczyć w warsztatach z trenerem Stawskim. Przepraszamy za perturbacje!


Andrzej Szwarc

Wiceprezes ds. Szkolenia Pomorskiego ZPN

tel. 665 362 839

Wyniki i tabele

Sezon 2017/2018
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl