Turniej "From schols to Womens league"

W dniu 06.04.2017r. uczestniczki projektu "From schols to Womens league" rywalizowały ze sobą po raz czwarty. Tym razem zagrały w Trąbkach Wielkich.

Pomimo niesprzyjającej, mroźnej pogody drużyny pojawiły się w komplecie. Widać dużą pracę jaką wkładają opiekunowie drużyn w szkolenie młodych adeptek piłkarstwa. tzw. "zima" została bardzo dobrze przepracowana :-)

Dziś nie miały sobie równych zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku, zdobywając komplet punktów i strzelając rywalkom 19 bramek.

Aż 8 bramek (śr. 2 gole/mecz) zdobyła Maja Dąbrowska z Malborka. Instynkt strzelecki pozwolił jej również wysunąć się na czoło klasyfikacji strzelczyń (17 bramek po 4 turniejach).

Wczoraj skończyła się piękna seria 14 meczów bez porażki i straconej bramki! Gdańskiej Autonomicznej Szkoły Podstawowej. Zdziesiątkowana chorobami drużyna prowadzona przez Alicję Daniel uległa 0:3 drużynie z Malborka. Pomimo porażki nadal prowadzą w klasyfikacji generalnej, mając 7 punktów przewagi nad drugim zespołem.

Przed nami ostatni - piąty- turniej w województwie pomorskim, który odbędzie się 23.04.2017r. w Gdańsku na boisku przy ul. Smoleńskiej 6/8.

Zapraszamy Serdecznie wszystkich kibiców do oglądania młodych adeptek piłkarstwa kobiecego.

Wyniki i tabele

Sezon 2017/2018
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl