Startuje IV edycja turnieju Ekstra Talent 2019

Na początku czerwca bieżącego roku zakończyła się czwarta edycja Akademii Klasy Ekstra – jednego z trzech elementów długofalowego programu przygotowanego przez Fundację Ekstraklasy oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kolejna edycja ponownie zakończyła się sukcesem frekwencyjnym, jednoznacznie pokazując, że wspólne zaangażowanie organizatorów i realizatorów pozwala przewyższyć zakładane efekty, czyniąc tym niebywałą satysfakcję i dodając chęci do dalszej pracy.

Dlatego w pierwszych słowach chcielibyśmy wyrazić ogromne podziękowanie za zaangażowanie w realizację tego projektu oraz przekazać gratulacje z powodu wspólnie odnoszonych sukcesów. Bez Państwa pomocy Akademie nie osiągnęłyby statusu tak ważnej, ogólnopolskiej imprezy sportowej.

We wrześniu odbędzie się kolejna, czwarta edycja projektu Ekstra Talent. Podobnie jak rok temu będziemy, korzystając ze wsparcia kadry naukowej Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie zbierając informacje na temat poziomu sprawności fizycznej młodzieży w wieku 10-12 lat.

W tego typu działaniach kluczowym elementem jest systematyczność oraz możliwość porównania wyników zebranych na przestrzeni wielu lat.    

Zapraszamy Państwa Kluby do udziału w kolejnej edycji turnieju Ekstra Talent 2019. Turniej zaplanowany jest w terminie 22 września 2019 w Gdańsku przy ul Meissnera. W turnieju mogą brać zawodnicy urodzeni po 1 stycznia 2008. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 września. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia kierujemy na mail r.rybakowski@lechia.pl   lub na nr: 506071087. 

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl