Rezerwy Chojniczanki w IV lidze

Chojniczanka 1930 II Chojnice po wysokim zwycięstwie 5:0 z Wietcisą Skarszewy awansowała do IV ligi. Zespół z Chojnic wygrał oba spotkania barażowe zdobywając w sumie osiem bramek i tracąc dwie.

Worek z bramkami otworzył się w drugiej połowie meczu. W pierwszej groźniejsi byli zawodnicy Chojniczanki, ale brakowało im skuteczności. Ta przyszła po zmianie stron i po ośmiu minutach drugiej części spotkania było już 2:0 na rzecz podopiecznych trenera Tomasza Pozorskiego. Dwukrotnie do siatki Wietcisy trafił Michał Kalitta. Kolejne dwa gole to dzieło Jacka Podgórskiego. Wynik w 90 minucie ustalił Kacper Boniecki.

Chojniczanka 1930 II Chojnice – Wietcisa Skarszewy 5:0 (0:0)
bramki:
1:0 – 50’ Michał Kalitta
2:0 – 53’ Michał Kalitta
3:0 – 64’ Jacek Podgórski
4:0 – 78’ Jacek Podgórski
5:0 – 90’ Kacper Boniecki

Chojniczanka 1930 II: Gibas – Gąsiorowski (78’ Schopiński), Kasperowicz, Kalitta, Remiszka (64’ Czerwiński), Drozdowicz, Podgórski, Kołtonowski, Spychała (70’ Boniecki), Korczyc, Wędzelewski (43’ Tomaszewski)
Wietcisa: Szczygielski – Bartczak, Kowalski (67’ Stalke), Neścior, Trzoska (64’ Datta), Karnat, Selonka, Depta, Olszynka, Mi.Tusk, Ma.Tusk (57’ Bogdanowicz)