PP: poznaliśmy półfinalistów

Kaszubia, Radunia, Jaguar i Bałtyk. Te drużyny awansowały do półfinałów wojewódzkiego Pucharu Polski, które odbędą się 25/26 lipca.

Do przerwy w Lęborku pachniało sesnacją, ponieważ Pogoń prowadziła 1:0 z Radunią Stężyca. Faworyt na dobre rozkręcił się po zmianie stron i w drugiej połowie strzelali tylko podopieczni Sebastiana Letniowskiego. Uczynili to pięciokrotnie i Radunia ostatecznie wygrała 5:1.

Jeszcze większym zwycięstwem swoje spotkanie wygrał Bałtyk Gdynia pokonując Deltę Miłoradz. Licznik zatrzymał się na sześciu trafieniach. Wynik mógł być wyższy, ale w szeregach biało-niebieskich szwankowała skuteczność. Delta mogła pokusić się o honorowego gola, ale zmarnowała rzut karny.

Dogrywka była potrzebna w spotkaniu Chojniczanki II z Kaszubią Kościerzyna. Po 90 minutach było 0:0, a w dodatkowych trzydziestu padły aż cztery bramki. Dogrywka należała do podopiecznych Pawła Budziwojskiego, którzy ostatecznie wygrali 3:1.

W czwartym pojedynku dogrywka była o krok, ale Szymon Rychłowski w 88 minucie ustalił wynik meczu strzelając jedynego gola w meczu. Tym samym Jaguar wygrał 1:0 z Gryfem Słupsk.