Kadra Pomorza U16 - powołania na 23-24.04.2019 r.

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu zawodniczek na konsultację startową w Redzie 23-24.04.2019 r. Zbiórka 23.04. o godz 10:00 w Redzie, ul. Łąkowa 59. Zakończenie konsultacji 24.04. godz 15:00. Po meczu mistrzowskim zawodniczki zostaną poinformowane o powołaniach na konsultację startową w Olsztynie 30.04-01.05.2019.

Powołuje się następujące zawodniczki:
1 Pińska Magdalena Akademia Piłkarska LG Gdańsk
2 Tarnawska Weronika Akademia Piłkarska LG Gdańsk
3 Mrozewska Amelia Akademia Piłkarska LG Gdańsk
4 Preuss Marcelina Akademia Piłkarska LG Gdańsk
5 Dudzińska Natalia Akademia Piłkarska LG Gdańsk
6 Lewandowska Weronika Cartusia Kartuzy
7 Sobal Magdalena Gryf Tczew
8 Bukowska Kryspina Kaszubia Kościerzyna
9 Niemaszyk Natalia Pogoń Tczew
10 Talenta Paulina Pogoń Tczew
11 Ziewiec Marcelina Pogoń Tczew
12 Formela Julia Radunia Stężyca
13 Bida Oliwia Radunia Stężyca
14 Sitarz Julia Sztorm Gdańsk
15 Kowalska Milena Sztorm Gdańsk
16 Grzączkowska Emila Sztorm Gdańsk
17 Marszałek Sandra Sztorm Gdańsk
18 Mierzejewska Monika UKS Dragon Bojano

Lista rezerwowa:
Dziadzio Weronika, Podsiadło Sara (Pogoń Tczew)
Niski Kalina, Płotka Julia, Petsch Róża,Żukowska Oliwia (Akademia Piłkarska LG Gdańsk)
Stromska Kamila, Latoszek Natalia (Sztorm Gdańsk)

Powołane zawodniczki winne posiadać ze sobą aktualne badania sportowe, ochraniacze, buty piłkarskie na nawierzchnię trawiastą oraz sztuczną, sprzęt do treningu, rzeczy osobiste. Nieobecność proszę oznajmić do 17.04.2019 r. Nieusprawiedliwiona nieobecność skutkuje pominięciem zawodniczki przy kolejnych powołaniach Kadry Pomorza U16. W razie pytań proszę o kontakt z trenerem.

Trener I Kadry U-16 Chałaszczyk Robert 507804896
Trener II Kadry U-16 Sroka Mateusz

​Kliknij aby pobrać​


​Szkolenie kadr Pomorskiego ZPN współfinansowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl