Nabór uzupełniający do UKS Lotos Gdańsk

Informujemy, że w dniu 11 czerwca 2019 r. w godzinach 14.00 - 15.30 na obiektach AWFiS w Gdańsku przy ul. K. Górskiego 1 odbędzie się otwarty nabór uzupełniający do 8 klasy (rok szkolny 2019/2020) o profilu piłka nożna pod patronatem Pomorskiego ZPN. Aktualna 7 klasa występuję w rozgrywkach 1 Ligi Wojewódzkiej pod nazwą UKS Lotos Gdańsk.

Wszyscy zawodnicy pozytywnie ocenieni po zgodzie klubu macierzystego zostaną wypożyczeni na sezon 2019/2020 do UKS Lotos Gdańsk. W związku z tym, ekwiwalent za wyszkolenie naliczany będzie klubom macierzystym. Każdy zawodnik UKS Lotos Gdańsk zwolniony jest z opłat za członkostwo (tzw. składki). Obozy (letni, zimowy) w 100% są finansowane przez program "Piłkarska Przyszłość z Lotosem". Wszyscy zawodnicy otrzymują bezkosztowo komplet sprzętu treningowego i reprezentacyjnego firmy Adidas.

Zawodnicy UKS Lotos Gdańsk znajdują się pod ciągłą opieką fizjoterapeutów (2 razy w tygodniu), w ramach odnowy biologicznej w poniedziałki zapewniony jest basen ZSSiO w Gdańsku. Mikrocykl treningowy składa się 6-7 jednostek treningowych + mecz ligowy. Sztab szkoleniowy składający się z dwóch trenerów rozszerzony jest o trenera przygotowania motorycznego i trenera bramkarzy. Najzdolniejsi zawodnicy otrzymują stypendia sportowe przyznawane przez program "Piłkarska Przyszłość z Lotosem". Istnieje możliwość zakwaterowania zawodnika w internacie szkolnym ZSSiO.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się w ofertą klas piłkarskich pod patronatem Pomorskiego ZPN 11 czerwca o godzinie 13.30 - zbiórka.

Zgłoszenia mailowe lub telefoniczne prosimy kierować do trenera Łukasza Godlewskiego: tel. 510 081 607, e-mail: l.godlewski@pomorski-zpn.pl

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl