Nabór do I klasy LO o profilu piłki nożnej

Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku przy współpracy z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej ogłasza nabór na rok szkolny 2019/2020 do I klasy liceum ogólnokształcącego.

Zespół Szkół Sportowych I Ogólnokształcących znajdujący się w Gdańsku przy ulicy Subisława jako partner Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza do podjęcia nauki w naszej szkole w klasie pierwszej LO o profilu „piłka nożna” na rok szkolny 2019/2020. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą w znacznym stopniu poprawić własne umiejętności gry w piłkę nożną. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę trenerską, która zdobywała doświadczenie w najlepszych trójmiejskich klubach, a także z młodzieżowymi reprezentacjami kadr wojewódzkich Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. Uczniami naszej szkoły byli m.in.: Sebastian Mila, Grzegorz Krychowiak, Paweł Wszołek, Marcin Budziński, Filip Modelski, Mateusz Szwoch, Michał Szromnik czy Mateusz Młyński.

Testy sprawnościowe do klasy I LO (piła nożna) odbędą się dnia 21.05 (wtorek) o godzinie 10.00 na boisku AWF Gdańsk (zbiórka przy wejściu głównym AWF Gdańsk o godz. 9.00. Kandydaci są zobowiązani do telefonicznej rejestracji przed egzaminem na numer 883-347-799 Jakub Frydrych i do sekretariatu szkoły pod nr. 058 557 94 45. Osoby, które nie będą mogły osobiście się stawić (choroba, wypadki losowe) w tym terminie prosimy o zgłaszanie się indywidualnie na w/w numer. Warunkiem przystąpienia kandydata do egzaminu jest przedstawienie aktualnych badań lekarskich (lekarz sportowy lub lekarz pierwszego kontaktu).

UCZNIOM ZAKWALIFIKOWANYM DO KLASY O PROFILU PIŁKI NOŻNEJ ZAPEWNIA SIĘ:
  • naukę w klasie sportowej,
  • uczniom zamiejscowym zakwaterowanie w internacie i wyżywienie odpłatnie,
  • opiekę medyczną i fizykoterapeutyczną,
  • odpowiednią bazę szkoleniową,
  • zajęcia treningowe zintegrowane z planem dydaktycznym w szkole,
  • sprzęt treningowy (koszulka, spodenki, getry)
  • utrzymanie przynależności klubowej,
  • wykwalifikowaną kadrę szkoleniową (trenerzy z dyplomem i licencją UEFA A i UEFA ELITE YOUTH)
  • zgrupowania szkoleniowe – odpłatnie.

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl