LOTOS Griffin Cup: podział drużyn

Nasze najśmielsze oczekiwania przeszło zainteresowanie turniejami LOTOS Griffin Cup. Tylko w godzinie 12:00 przyszło równe 50 wiadomości. W niektórych przypadkach nawet ten fakt nie wystarczył, by załapać się na zawody. Pozostaje nam podziękować za zaufanie. To dla nas sygnał, by podjąć prace w kierunku rozszerzenia turnieju w przyszłym roku.

Podział grup wg dat.

30 listopada - JD2 2008 Eliminacje - Cedry Wielkie

1. Korona Cedry Wielkie
2. Gryf Tczew
3. Sopocka Akademia Piłkarska
4. Grom Nowy Staw
5. Radunia Stężyca
6. Beniaminek 03 Starogard
7. AP Kowale
8. Champions Kwidzyn
9. KP Starogard Gd.
10. AS Piłeczka Pruszcz Gd.
11. KS Wierzyca Pelplin
12. Jantar Ustka

REZERWA
1. DSPN KWIDZYN
2. UKS Sparta Sycewice
3. Kaszubia Studzienice


1 grudnia - JD2 2008 Eliminacje - Straszyn

1. GTS Pruszcz Gdański
2. UKS GAP Bruskowo
3. Sztorm Kosakowo
4. GOSRIT Luzino
5. Stal Jezierzyce
6. Santana Wielki Klincz
7. AP Energa Gryf Słupsk SA
8. Start Miastko
9. Grom Nowy Staw
10. AP Jedynka Reda
11. Pomorzanin Gdynia
12. U2 Bytów

REZERWA
1. Sparta Gdańsk
2. MKS Gościcino
3. Escola Futbolu
4. AP KP Gdynia
5. KS Dolina Speranda
6. PIKI Gdańsk
7. Vigo Tuchom
8. Lew Lębork


7 grudnia - JE1 2009 Eliminacje - Wejherowo

1. Błękitni Wejherowo
2. Start Miastko
3. Grom Nowy Staw
4. LZS Dragon Bojano
5. Byki Słupsk
6. Stal Jezierzyce
7. Champions Kwidzyn
8. Victoria Gdańsk
9. Jantar Ustka
10. Olimpia Osowa
11. U2 Bytów
12. KTS-K GOSRiT Luzino

REZERWA
1. Barca Bolszewo
2. KS Gryf Słupsk
3. FC Gowidlino
4. GTS Czarna Dąbrówka
5. Vigo Tuchom
6. Lew Lębork


8 grudnia - JE1 2009 Eliminacje - Kosakowo

1. Sztorm Kosakowo
2. GRYF TCZEW
3. Sopocka Akademia Piłkarska
4. Radunia Stężyca
5. AP Marko-Gol Gdańsk
6. GKS Przodkowo
7. AP Jedynka Reda
8. Myśliwiec Tuchomie
9. UKS Cisowa Gdynia
10. Pomorzanin Gdynia
11. DSPN KWIDZYN
12. Escola Futbolu

REZERWA
1. Salos Rumia
2. Barca Bolszewo
3. KS Skorzewo
4. UKS Iskra Gdynia


15 grudnia - JC1 2005 - Luzino

1. GOSRiT luzino
2. Gryf Tczew
3. Sopocka Akademia Piłkarska
4. UKS Lotos Gdańsk
5. Jantar Ustka
6. Salos Słupsk
7. Olimpia Osowa
8. AP KP Gdynia
9. KS Kamienica
10. Barca Bolszewo
11. Morena Gdańsk
12.


15 grudnia - JC2 2006 - Zblewo

1. Sokół Zblewo
2. Gryf Tczew
3. Sztorm Kosakowo
4. LZS Dragon Bojano
5. Santana Wielki Klincz
6. Salos Słupsk
7. UKS Cisowa Gdynia
8. U2 Bytów
9. PIKI Gdańsk
10. FC Gowidlwino
11. KS Dolina Speranda
12. Lew Lębork

REZERWA
1. KS Gryf Słupsk


11 stycznia - JE1 2009 Finał - Trąbki Wielkie

1. Gospodarz
2. I m-ce z Wejherowa
3. II m-ce z Wejherowa
4. III m-ce z Wejherowa
5. IV m-ce z Wejherowa
6. V m-ce z Wejherowa
7. VI m-ce z Wejherowa
8. I m-ce z Kosakowa
9. II m-ce z Kosakowa
10. III m-ce z Kosakowa
11. IV m-ce z Kosakowa
12. V m-ce z Kosakowa
13. VI m-ce z Wejherowa
14. dzika karta
15. dzika karta
16. dzika karta


1 lutego - JD2 2008 Finał - Żukowo

1. Gospodarz
2. I m-ce z Cedrów Wielkich
3. II m-ce z Cedrów Wielkich
4. III m-ce z Cedrów Wielkich
5. IV m-ce z Cedrów Wielkich
6. V m-ce z Cedrów Wielkich
7. VI m-ce z Cedrów Wielkich
8. I m-ce ze Straszyna
9. II m-ce ze Straszyna
10. III m-ce ze Straszyna
11. IV m-ce ze Straszyna
12. V m-ce ze Straszyna
13. VI m-ce ze Straszyna
14. dzika karta
15. dzika karta
16. dzika karta


2 lutego - JD1 2007 - Stężyca

1. Radunia Stężyca
2. Gryf Tczew
3. Sopocka Akademia Piłkarska
4. Grom Nowy Staw
5. Sztorm Kosakowo
6. LZS Dragon Bojano
7. Byki Słupsk
8. Stal Jezierzyce
9. Santana W. Klincz
10. KS Wierzyca Pelplin
11. Jantar Ustka
12. Olimpia Osowa

REZERWA
1. GKS Przodkowo
2. AP Jedynka Reda
3. Pomorzanin Gdynia
4. U2 Bytów
5. KS Gryf Słupsk
6. GKS Sierakowice
7. DSPN Kwidzyn
8. Pomezania Malbork
9. AP KP Gdynia
10. Ceramik Łubiana
11. Barca Bolszewo
12. KERAMZYT Szprudowo
13. Czarni Czarne
14. FC Gowidlino
15. GOSRIT Luzino
16. GKS Żukowo
17. Lew Lębork


8 lutego - JE2 2010 - Słupsk

1. AP Energa Gryf Słupsk SA
2. START MIASTKO
3. UKS GAP Bruskowo
4. Sopocka Akademia Piłkarska
5. Radunia Stężyca
6. LZS Dragon Bojano
7. Byki Słupsk
8. Stal Jezierzyce
9. Pogoń Lębork
10. Santana W. Klincz
11. AS Piłeczka Pruszcz Gd.
12. Jantar Ustka

REZERWA
1. Victoria Kaliska
2. AP Marko-Gol Gdańsk
3. AP Jedynka Reda
4. U2 Bytów
5. DSPN KWIDZYN
6. Escola Futbolu
7. Ceramik Łubiana
8. UKS Sparta Sycewice
9. Keramzyt Szprudowo
10. KS Gryf Słupsk
11. GKS Linia
12. MFS Gdańsk
13. FC Gowidlino
14. Orliki Kończewo
15. GTS Czarna Dąbrówka
16. UKS Trójka Lębork
17. Lew Lębork


15 lutego - JF1 2011 - Malbork

1. Pomezania Malbork
2. Start Miastko
3. Gryf Tczew
4. Sopocka Akademia Piłkarska
5. Grom Nowy Staw
6. Radunia Stężyca
7. Beniaminek 03 Starogard
8. LZS Dragon Bojano
9. Byki Słupsk
10. AP ST. RĄBAŁA JEDYNKA PELPLIN
11. APK Jedynka Kartuzy
12. AS Piłeczka Pruszcz Gd.

REZERWA
1. AP JEDYNKA REDA
2. Victoria Gdańsk
3. Olimpia Osowa
4. AP Karol Piątek
5. AP Marko-Gol Gdańsk
6. MKS Gościcino
7. GKS Przodkowo
8. Myśliwiec Tuchomie
9. Pomorzanin Gdynia
10. U2 Bytów
11. AP ST. RĄBAŁA JEDYNKA PELPLIN
12. DSPN KWIDZYN
13. Escola Futbolu
14. Keramzyt Szprudowo
15. MFS Gdańsk
16. Orliki Kończewo
17. Lew Lębork


22 lutego - Dziewczynki 2008 - Bojano

1. LZS Dragon Bojano
2. Błękitni Wejherowo
3. Prometeusz Tuchomie
4. Olimpico Malbork
5. Marcus Gdynia
6.
7.
8.
9.
10.


22 lutego - Dziewczynki 2006 - Bojano

1. LZS Dragon Bojano
2. Błękitni Wejherowo
3. Stal Jezierzyce
4. Prometeusz Tuchomie
5. Lechia Gdańsk
6. Olimpico Malbork
7.
8.
9.
10.


29 lutego - JF2 2012 - Wielki Klincz

1. Santana Wielki Klincz
2. Gryf Tczew
3. Sopocka Akademia Piłkarska
4. Radunia Stężyca
5. Błękitni Wejherowo
6. LZS Dragon Bojano
7. AP Kowale
8. Pogoń Lębork
9. Czarni Pruszcz Gdański
10. KP Starogard Gd.
11. APK Jedynka Kartuzy
12. AS Piłeczka Pruszcz Gd.

REZERWA
1. KS Wierzyca Pelplin
2. Victoria Gdańsk
3. Salos Słupsk
4. AP Marko-Gol Gdańsk
5. GKS Przodkowo
6. U2 Bytów
7. DSPN KWIDZYN
8. Escola Futbolu
9. Ceramik Łubiana
10. GKS Linia
11. MFS Gdańsk
12. FC Gowidlino
13. Orliki Kończewo
14. Lew Lębork


7 marca - JG1 2013 - Gdynia Dąbrowa

1. AP Gdynia Dąbrowa
2. Sopocka Akademia Piłkarska
3. Radunia Stężyca
4. Błękitni Wejherowo
5. Beniaminek 03 Starogard
6. Sztorm Kosakowo
7. LZS Dragon Bojano
8. AP Kowale
9. Pogoń Lębork
10. APK Jedynka Kartuzy
11. AS Piłeczka Pruszcz Gd.
12. KS Wierzyca Pelplin

REZERWA
1. Jantar Ustka
2. AP Marko-Gol Gdańsk
3. AP 'Energa' Gryf Słupsk S.A
4. GKS Przodkowo
5. UKS Cisowa Gdynia
6. Pomorzanin Gdynia
7. U2 Bytów
8. Escola Futbolu
9. AP KP Gdynia
10. UKS Sparta Sycewice
11. Nowa AP Gdynia
12. MFS Gdańsk


14/15 marca - JG2 2014 - Gdańsk Ujeścisko

1. Gospodarz
2. Sztorm Kosakowo
3. Sopocka Akademia Piłkarska
4. AP Kowale
5. APK Jedynka Kartuzy
6. AP Marko-Gol Gdańsk
7. Escola Futbolu
8. AP KP Gdynia
9. UKS Sparta Sycewice
10. MFS Gdańsk
11. FC Gowidlino
12. LZS Dragon Bojano

REZERWA
1. AS Piłeczka Pruszcz
2. Błękitni Wejherowo


Sponsorem tytularnym cyklu turniejów LOTOS Griffin Cup o Puchar Prezesa Pomorskiego ZPN jest Grupa LOTOS.


​Patronat Medialny nad cyklem turniejów sprawują Radio Gdańsk i Dziennik Bałtycki

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl