Komplet punktów Kadr Pomorza chłopców

Kadry Pomorza chłopców z roczników 2005 i 2006 wygrały swoje spotkania z Warmińsko-Mazurskim ZPN i sprawy awansu rozstrzygną się w ostatniej kolejce.

Rocznik 2006:

Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 3:2 (1:2)
Bramki: Borkowski, Bajko, Pysz

Pomorski ZPN: Bielawa, Mendlewski, Orzechowski, Pysz, Bajko - Misztal, Bromirski, Mikołajewski, Borkowski
Grali również Brzyski, Kolasa, Wierczyński, Jakubiak, Pawlak, Łuszcz, Lemańczyk

Trener Wilk: Mocne rozpoczęcie i zdobyta bramka w pierwszej minucie, która wydawało by się mogła ustawić przebieg spotkania. Niestety z biegiem czasu inicjatywę przejęli goście, którzy zdobyli dwie bramki. Bardzo dobra druga połowa w naszym wykonaniu, w której zdominowaliśmy przeciwnika i odwróciliśmy losy spotkania. Wierzyliśmy w sukces do samego końca. Zawodnicy wywiązali się ze swoich zadań w drugiej połowie w stu procentach. Gratulacje dla chłopaków, bo pokazali charakter - wygrał zespół. W czerwcu zagramy decydujący mecz z Podlasiem o awans na Mistrzostwa Polski.

Rocznik 2005:

Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 2:0 (1:0)
Bramki: Marcin Adamik, Krystian Okoniewski

Pomorski ZPN: Uzarek Mateusz (UKS Lotos Gdańsk/Pomezania Malbork), Bohdanowicz Jakub (SI Arka Gdynia), Rachwał Wiktor (Lechia Gdańsk), Nikadon Oskar (Lechia Gdańsk), Brzęk Bartosz (Lechia Gdańsk), Sołkiewicz Mikołaj (UKS Lotos Gdańsk/Jedynka Reda), Poliński Jakub (Lechia Gdańsk), Remus Adrian (Chojniczanka Chojnice), Adamik Marcin (Lechia Gdańsk), Śmiglewski Mateusz (Lechia Gdańsk), Okoniewski Krystian (Lechia Gdańsk)
Rezerwowi: Mikułko Antoni (Lechia Gdańsk), Stenzel Oliwier (UKS Lotos Gdańsk/Zagłębie Lubin), Płotka Przemysław (Lechia Gdańsk), Żmuda Maciej (SI Arka Gdynia), Plichta Łukasz (UKS Lotos Gdańsk/Cartusia Kartuzy), Jurkiewicz Adrian (SI Arka Gdynia), Kitowski Nikodem (UKS Lotos Gdańsk/Cartusia Kartuzy)

Trener Paweł Wypij
Asystent trenera Łukasz Godlewski
Asystent trenera Marek Hebel
Asystent Trenera Grzegorz Mikuła
Trener bramkarzy Michał Chamera

Trener Paweł Wypij: Było to dla nas bardzo ważne zwycięstwo z dobrze dysponowanym przeciwnikiem. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu stała na bardzo wysokim poziomie, zabrakło tylko skuteczności. Druga część spotkania nie była już tak efektowna, ale cały czas kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Cieszy powtarzalność w budowaniu ataku pozycyjnego oraz konsekwencja w bronieniu całego zespołu. Po każdym spotkaniu z całym sztabem staramy się podkreślić pozytywne akcenty naszej gry, nie zapominamy także o niuansach, które mogą sprawić, że będziemy jeszcze lepsi. Spokojnie przygotowujemy się do kolejnego spotkania, w którym zmierzymy się z Podlaskim ZPN. Zapraszamy wszystkich 6 czerwca do Malborka na godzinę 14.00.


Szkolenie kadr Pomorskiego ZPN współfinansowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl