fot. Wyniki Pomorskiego ZPN U-15 dziewcząt

Kadra U-15 dziewcząt (r. 2006-2007) - wyniki

Sezon 2020/2021

Rozgrywki Reprezentacji WZPN Trampkarek U-15 im. Ireny Półtorak

I turniej, Sokółka, 25-27 września 2020 r. 

1. kolejka
Warmińsko-Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 0:1
Podlaski ZPN - Pomorski ZPN 1:3
Bramki: 3 Zuzanna Grzywińska

2. kolejka
Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 6:2
Bramki: 3 Zuzanna Grzywińska, Nina Abe, Oliwia Pipiórka, Zofia Okoń
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 1:1

3. kolejka
Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 1:4
Bramki: 2 Zuzanna Grzywińska, 2 Oliwia Łapińska
Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 2:1 

Pomorski ZPN: Abe Nina, Adamska Kinga, Daleka Wiktoria, Gadawska Oliwia, Grzywińska Zuzanna, Ignatowicz Julia, Kosyn Maja, Landowska Samuela, Łapińska Oliwia, Okoń Zofia, Pęcak Aniela, Pipiórka Oliwia, Piotrkowska Alicja, Rynkowska Nikola, Siara Kinga, Sienkiewicz Amelia, Tanajno Wiktoria, Wyszomierska Julia

II turniej, Grudziądz, 9-11 października 2020 r. 

1. kolejka
Kujawsko-Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 0:1
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 0:0

2. kolejka
Podlaski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 2:3
Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 3:2 
Bramki: Zuzanna Grzywińska, Oliwia Łapińska, Wiktoria Tanajno

3. kolejka
Podlaski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 0:2
Pomorski ZPN - Warmińsko-Mazurski ZPN 3:0 
Bramki: Julia Ignatowicz, Zofia Okoń, Zuzanna Grzywińska

Tabela mecze punkty bramki
1. Pomorski ZPN 6 16 19-6
2. Kujawsko-Pomorski ZPN 6 9 7-12
3. Warmińsko-Mazurski ZPN 6 7 6-11
4. Podlaski ZPN 6 2 7-10

Sezon 2019/2020

Rozgrywki Reprezentacji WZPN Trampkarek U-14 im. Ireny Półtorak

I turniej, Łomża, 20-22 września 2019 r. 

1. kolejka
Warmińsko Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 0-0
Kujawsko Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 0-0

2. kolejka
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 2-0
Bramki: Oliwia Gadawska (Klif Chłapowo), Zuzanna Grzywińska (MKS Gryf Tczew)

Warmińsko Mazurski ZPN - Kujawsko Pomorski ZPN 2-0

3. kolejka
Pomorski ZPN - Kujawsko Pomorski ZPN 3-1
Bramki: Aniela Pęcak (AP KP Gdynia), Oliwia Gadawska (Klif Chłapowo), Zuzanna Grzywińska (MKS Gryf Tczew)

Warmińsko Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 1-0

II turniej, Władysławowo, 21-23 października 2019 r. 

1 kolejka
Warmińsko-Mazurski ZPN - Pomorski ZPN 0-2
Bramki: 2 Zuzanna Grzywińska (MKS Gryf Tczew)

Kujawsko-Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 2-0

2 kolejka
Pomorski ZPN - Podlaski ZPN 0-1
Warmińsko Mazurski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 2-2

3 kolejka
Pomorski ZPN - Kujawsko-Pomorski ZPN 1-1
Bramka: Zuzanna Grzywińska (MKS Gryf Tczew)

Warmiśnko-Mazurski ZPN - Podlaski ZPN 1-0

 

Tabela mecze puntky bramki
1. Pomorski ZPN 6 11 8-3
2. Warmińsko-Mazurski ZPN 6 11 6-4
3. Kujawsko-Pomorski ZPN 6 6 6-8
4. Podlaski ZPN 6 4 1-6