fot. pomagam.pl

GRAMY z KRYSZAŁEM

21 kwietnia 2018 r. o godzinie 15:00 w Słupsku na stadionie 650-lecia rozegrany zostanie mecz charytatywny dla Pawła Kryszałowicza.

​Na boisku zobaczymy przyjaciół Pawła z Reprezentacji Polski 2002 z Mistrzostw Świata w Korei i Japonii. Kolejny raz poprowadzi ich trener Jerzy Engel. W spotkaniu zagrają także przyjaciele Pawła z klubów, w których występował - Amiki Wronki, Wisły Kraków, Zawiszy Bydgoszcz i Gryfa Słupsk. Będziemy mieli szanse przypomnieć sobie jak na zielonej murawie wyglądają między innymi : Jerzy Dudek, Radosław Majdan, Tomasz Hajto, Piotr Świerczewski, Jarosław Bieniuk, Czesław Michniewicz, Jacek Krzynówek, Tomasz Iwan czy Michał Żewłakow. Dochód z meczu przekazany zostanie na leczenie „Kryszała” , u którego zdiagnozowano raka jelita. Pomóżmy Pawłowi Kryszałowiczowi wygrać kolejny mecz - tym razem stawką jest zdrowie i życie. Jesteśmy przekonani, że Paweł pokona chorobę, równie skutecznie jak kiedyś robił to z bramkarzami. Pokażmy „Kryszałowi”, że jesteśmy i walczymy razem z nim. Liczy się każda złotówka i każdy gest. Podczas spotkania odbędą się licytację. Między innymi można wylicytować udział w kolacji i zasiąść obok Jurka Dudka, Jacka Krzynówka, Jarka Bieniuka, Piotrka Świerczewskiego i ich kolegów z reprezentacji Polski 2002. Jako Pomorski Związek Piłki Nożnej objęliśmy patronat nad tym wydarzeniem. Kibicujemy i wspieramy "Kryszała" w tym najważniejszym w życiu meczu. Do zobaczenia w Słupsku! 

Link do licytacji: https://allegro.pl/uzytkownik/araswodkiewicz?order=m.

Bilety można kupić w internecie   https://evenea.pl/imprezy/inne/slupsk/gramy-dla-kryszala-191598/?source=directory , oraz w dniu meczu w kasach przed stadionem od godziny 13:00 . 

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl