fot. Ireneusz Makiła

Futsal: Beniaminek 03 wicemistrzem Polski MMP U-16

Beniaminek 03 Starogard Gdański zdobył wicemistrzostwo Polski w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w kategorii wiekowej U-16. W finale lepszy okazał się zespół Rekord Bielsko-Biała, który na niespełna trzy minuty przed końcem strzelił zwycięskiego gola.


Grupa A:
pt. 13:00 Heiro Rzeszów - Legia Warszawa 2:4
pt. 13:50 BSF Bochnia - Jantar Ustka 1:1
sob. 8:30 Heiro Rzeszów - Jantar Ustka 5:1
sob. 9:20 BSF Bochnia - Legia Warszawa 4:6
sob. 15:10 Legia Warszawa - Jantar Ustka 4:6
sob. 16:00 BSF Bochnia - Heiro Rzeszów 5:1
Tabela:
1. Legia Warszawa 6 pkt, 14:12
2. BSF Bochnia 4 pkt, 10:8
3. Jantar Ustka 4 pkt, 8:10
4. Heiro Rzeszów 3 pkt, 8:10

Grupa B:
pt. 14:40 Sobek Kraków - Zdrowie Garwolin 2:1
pt. 15:30 Rekord Bielsko-Biała - KP Piła 10:1
sob. 10:10 Sobek Kraków - KP Piła 1:1
sob. 11:00 Rekord Bielsko-Biała - Zdrowie Garwolin 10:1
sob. 16:50 Zdrowie Garwolin - KP Piła 1:5
sob. 17:40 Rekord Bielsko-Biała - Sobek Kraków 3:0
Tabela:
1. Rekord Bielsko-Biała 9 pkt, 23:2
2. Sobek Kraków 4 pkt, 3:5
3. KP Piła 4 pkt, 7:12
4. Zdrowie Garwolin 0 pkt, 3:17

Grupa C:
pt. 16:40 GKS Futsal Nowiny - AF Pyskowice 3:2
pt. 17:30 Beniaminek 03 Starogard Gdański - Constract Lubawa 3:1
sob. 11:50 GKS Futsal Nowiny - Constract Lubawa 2:2
sob. 12:40 Beniaminek 03 Starogard Gdański - AF Pyskowice 3:1
sob. 18:30 AF Pyskowice - Constract Lubawa 1:5
sob. 19:20 Beniaminek 03 Starogard Gdański - GKS Futsal Nowiny 1:1
Tabela:
1. Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 pkt, 7:3
2. GKS Futsal Nowiny 5 pkt, 6:5
3. Constract Lubawa 4 pkt, 8:6
4. AF Pyskowice 0 pkt, 4:11

Grupa D:
pt. 18:20 Junior Hurtap Łęczyca - SPN Szamotuły 2:0
pt. 19:10 Gwiazda Ruda Śląska - SMS Jarosław 1:1
sob. 13:30 Junior Hurtap Łęczyca - SMS Jarosław 0:2
sob. 14:20 Gwiazda Ruda Śląska - SPN Szamotuły 1:1
sob. 20:10 SPN Szamotuły - SMS Jarosław 2:6
sob. 21:00 Gwiazda Ruda Śląska - Junior Hurtap Łęczyca 1:1
Tabela:
1. SMS Jarosław 7 pkt, 9:3
2. Junior Hurtap Łęczyca 4 pkt, 3:3
3. Gwiazda Ruda Śląska 3 pkt, 3:3
4. SPN Szamotuły 1 pkt, 3:9

Ćwierćfinały:
Legia Warszawa - Sobek Kraków 3:4
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Junior Hurtap Łęczyca 0:0 k. 3:1
BSF Bochnia - Rekord Bielsko-Biała 1:2
GKS Futsal Nowiny - SMS Jarosław 2:1

Półfinały:
Sobek Kraków - Beniaminek 03 Starogard Gdański 2:6
Rekord Bielsko-Biała - GKS Futsal Nowiny 3:1

Mecz o III miejsce:
Sobek Kraków - GKS Futsal Nowiny 1:1 k. 2:3

Finał:
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Rekord Bielsko-Biała 0:1

fot. Ireneusz Makiła

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl