Finał woj. "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

W dniach 10-12.04.2019 na obiektach Gdańskiego Ośrodka Sportu przy ulicy Traugutta 29 odbędzie się Finał Wojewódzki turnieju " Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".

Zespoły dziewcząt i chłopców w trzech kategoriach wiekowych (U12, U10 i U8) rywalizować będą o finał ogólnopolski rozgrywany w Warszawie. Mecze finałowe turnieju rozgrywane będą na Stadionie PGE Narodowym tuż przed finałem Pucharu Polski.

W Gdańsku, mecze rozgrywane będą na obiekcie miejskim, gdzie kiedyś rozgrywała swoje spotkania drużyna Lechii Gdańsk. Do dyspozycji uczestników przygotowana zostanie główna płyta stadionu oraz boisko ze sztuczną nawierzchnią. Jak co roku, dzieci skorzystać będą mogły z wielu atrakcji, zjeść zdrowy posiłek czy poznać znane osobistości pomorskiej piłki. Każde dziecko otrzyma upominek, a zwycięzcy dodatkowe nagrody rzeczowe sponsorowane przez firmę Tymbark, PZPN oraz Pomorski Związek Piłki Nożnej. Jak co roku, z inicjatywy ŚP Pawła Adamowicza, zespoły wyróżniające się grą fair play otrzymają od miasta Gdańsk dodatkowe upominki w postaci worka z piłkami. 

Kategoria wiekowa U12 chłopców i dziewcząt rozgrywa swoje mecze w środę 10.04.2019, kategoria U10 w czwartek 11.04.2019, a U8 w piątek 12.04.2019. Każdego dnia mecze grupowe rozpoczynać się będą około godziny 10:00, a finały w danej kategorii około godziny 15:00. Szczegółowy podział grup oraz harmonogram zostanie przedstawiony tuż po rejestracji zespołów oraz losowaniu drużyn. 

Planowani finaliści finału wojewódzkiego "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku":

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl