Aktualności

Kontynuujemy rozgrywki Pucharu Polski

Wracamy do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim - edycja 2019/2020. W najbliższy weekend czeka nas sześć spotkań w ramach 1/8 finału. Dwie drużyny mają "wolne" i czekają na swoich ćwierćfinałowych rywali.

więcej

Beach soccer: Sparta Daleszyce z Pucharem Polski Kobiet

W dniach 3-5 lipca na Lotos Stadionie Letnim w Gdańsku byliśmy świadkami emocji związanych z Pucharem Polski Kobiet w piłce plażowej. W finale rozgrywek UKS Sparta Daleszyce pokonała obrońcę tytułu Lady Grembach Łódź 5-3. Bardzo dobrze spisały się w turnieju drużyny z województwa pomorskiego. Trzecie miejsce padło łupem piłkarek Red Devils Chojnice. Jako czwarte rywalizację zakończyły dziewczyny z BPAP Marcus Gdynia, a miejsce piąte zajęła Pogoń "Gościniec nad Wisłą" Tczew. Najlepszą bramkarką turnieju została Ania Węsierska z Pogoni.

więcej

Beachsoccer: Puchar Polski Kobiet 3-5 lipca

Rozgrywkami Pucharu Polski Kobiet inaugurujemy sezon 2020 w piłce nożnej plażowej. W dniach 3-5 lipca na LOTOS Stadionie Letnim w Gdańsku Brzeźnie rywalizować będzie 16 drużyn. Tytułu bronią zawodniczki Lady Grembach Łódź, które pokonały ISD-UJD Częstochowa. Brązowe medale przed rokiem wywalczyły gdynianki z zespołu BPAP Marcus.

więcej

Konferencje plenarne

[30.06.2020] Przypominamy, że od dziś do soboty odbędą się konferencje plenarne w biurach w Słupsku, Malborku oraz Gdańsku. Prosimy delegatów o punktualne przybycie (zgodnie z harmonogramem poniżej].

więcej

Rezerwy Chojniczanki w IV lidze

Chojniczanka 1930 II Chojnice po wysokim zwycięstwie 5:0 z Wietcisą Skarszewy awansowała do IV ligi. Zespół z Chojnic wygrał oba spotkania barażowe zdobywając w sumie osiem bramek i tracąc dwie.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl