Aktualności

Radunia Stężyca przed sezonem w III lidze

Radunia Stężyca zakończyła sezon 2017/18 z drugim awansem z rzędu. Podopieczni Ireneusza Stencla w zbliżającym się sezonie zasilą szeregi drużyn trzecioligowych. Podobna sytuacja miała miejsce w sezonie 2016/17, kiedy zawodnicy wywalczyli sobie awans do IV ligi.

więcej

Kadra Pomorza U-16 na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Od czwartku do wtorku ubiegłego tygodnia rozgrywana była XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej kobiet uchodząca także za mistrzostwa Polski kadr wojewódzkich U-16. Miejscem rozgrywania Olimpiady był Sosnowiec w województwie śląskim. Turniej był przeznaczony dla zawodniczek urodzonych w latach 2002-2004.

więcej

Marba-Sport sponsorem lig Pomorskiego ZPN!

Z przyjemnością informujemy, że firma Marba-Sport, producent i dystrybutor artykułów sportowych oraz właściciel między innymi sklepu piłkarskiego no10.pl, przedłużyła współpracę z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej i po raz kolejny pełni funkcję sponsora tytularnego IV ligi, klas okręgowych (3 grupy) oraz klas A (6 grup).

więcej

Narada szkoleniowa dot. bezpieczeństwa

Komisja ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich Pomorskiego ZPN, zaprasza na naradę szkoleniową dla kierowników ds. bezpieczeństwa/ koordynatorów służb klubowych dla wszystkich klubów III i IV ligi oraz klasy Okręgowej.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl