Aktualności

Dni Talentu w Gdańsku i Tczewie

Polski Związek Piłki Nożnej, Pomorski Związek Piłki Nożnej oraz miasta Gdańsk i Tczew serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na Dni Talentu Akademii Młodych Orłów Polskiego Związku Piłki Nożnej.

więcej

Powołanie Kadry U 16

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodniczek na zgrupowanie Kadry Pomorza U16 dziewcząt w Pucku. Zbiórka powołanych zawodniczek 4.06.2017 o godzinie 18:30 w Gdyni Chyloni, przed kasami dworca PKP, ul. Plac Dworcowy 4. Zgrupowanie zakończone będzie meczem kontrolnym z zespołem Sztormu AWFiS Gdańsk (rocznik 2001 i młodsze) w dniu 7.06.2017 roku o godzinie 9:00 na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu ul. Górskiego 10.

więcej

Jak Benfica i Dinamo budują największe akademie świata …

Mamy zaszczyt zaprosić na konferencję szkoleniową (pod patronatem Dolnośląskiego ZPN), która odbędzie się w dniu 26 maja 2017 w Bolesławcu. W spotkaniu uczestniczyć będzie kilkuset zaproszonych menadżerów klubów i akademii oraz trenerów piłkarskich. Tematyka konferencji dotyka zarówno spraw dotyczących zarządzania, organizacji nowoczesnych akademii piłkarskich, ale także konkretnych rozwiązań treningowych stosowanych w SL Benfica czy GNK Dinamo Zagrzeb.

więcej

Trwają nabory na kursy trenerskie UEFA w Pomorskim Związku Piłki Nożnej

​Kurs trenerów UEFA B w Gdańsku to już trzeci kurs organizowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej w nowej formule zgodnie z wytycznymi UEFA oraz Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Z nowym rokiem wszyscy trenerzy mogą aplikować na kursy tylko poprzez platformę pzpn24.pzpn.pl. Jest to zdecydowane ułatwienie dla trenerów gdyż skany wszystkich niezbędnych dokumentów można załączyć do swojego konta, następnie wybierając odpowiedni kurs, aplikować na niego nie wychodząc z domu. Pomorski Związek Piłki Nożnej planuje otworzyć wszystkie kursy UEFA jednak jest to zależne od aktywności trenerów.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2016/2017
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl