Orły Cup dla rocznika 2007/08 - relacja

16 lutego 2020 odbył się kolejny turniej z cyklu Orły Cup. Tym razem gospodarzem był rocznik 2007/08.

W hali PCS stawiło się ponad 100 zawodników! Wśród gości możemy wymienić: dwie drużyny GKS Primavera Barczewo, AS Kolbudy, Potok Pszczółki, Pogoń Smętowo, Styna Godziszewo oraz dwie drużyny MKS Gryf II Tczew. Nasza drużyna została podzielona na dwie ekipy. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, każda rozegrała po 4 mecze. Dalsze zmagania, to walka w systemie pucharowym. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal, każda drużyna puchar. Ponadto zawodnicy posilili się darmowa zupą.

Zwycięzcą turnieju została ekipa AS Kolbudy, która w meczu finałowym pokonała Pogoń Smętowo. Trzecie miejsce przypadło drużynie GKS Primavera Barczewo. Orzełki zajęły odpowiednio 5 i 7 miejsce. Przyznano również nagrody indywidualne, najlepszy strzelec turnieju (drużyna AS Kolbudy) oraz najlepszego bramkarza (GKS Primavera Barczewo).

Dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji oraz pomoc finansową. Szczególne wyrazy podziękowania kierujemy Panu Mirosławowi Pobłockiemu Prezydentowi Miasta Tczew za ufundowanie pucharów, Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej za pomoc, Piekarni „Miłoradz” za przepyszne bułki, Restauracji „Piaskowa” za wyśmienitą zupę.

Ogromne wyrazy podziękowania Zarząd oraz trener kieruje do rodziców „Orłów”, na których zawsze można liczyć. I tym razem nie zawiedliście! Dziękujemy!