Piłkarska Polska

Nasze podokręgi

Formularz zgłoszeniowy

Tabele - sezon 2014/2015

Więcej

Piłka Pomorska , Sędzia

  • NR 1 (58) 2014
  • NR 1 (4) 2014
  • NR 4 (57) 2013

Polska Piłka, Trener

  • NR 3 (07) 2014
  • NR 2 (06) 2014
  • NR 2 (118) 2014

Komunikaty Zarządu

Komunikat nr IX/Z/2014 data:  12.09.2014, 08:19 Więcej
Komunikat nr VIII/Z/2014 data:  24.08.2014, 15:36 Więcej
Komunikat nr VII/Z/2014 data:  04.08.2014, 14:11 Więcej
Komunikat nr VI/Z/2014 data:  25.07.2014, 08:54 Więcej
Komunikat nr V/Z/2014 data:  09.06.2014, 12:35 Więcej

Sponsorzy

Lista rozgrywek ligowych organizowanych przez Pomorski ZPN

Rozgrywka Sezon
Trzecia liga "Bałtycka" 2014/2015
Trzecia liga kobiet 2014/2015
IV Liga "sportbazar.pl" 2014/2015
Gdańsk: Klasa okręgowa "sportbazar.pl" Grupa I 2014/2015
Gdańsk: Klasa okręgowa "sportbazar.pl" Grupa II 2014/2015
Gdańsk: Klasa A Grupa I 2014/2015
Gdańsk: Klasa A Grupa II 2014/2015
Gdańsk: Klasa A Grupa III 2014/2015
Gdańsk: Klasa B Grupa I 2014/2015
Gdańsk: Klasa B Grupa II 2014/2015
Gdańsk: Klasa B Grupa III 2014/2015
Gdańsk: Klasa B Grupa IV 2014/2015
Gdańsk: Klasa B Grupa V 2014/2015
I liga wojewódzka A1 Junior "Pomorska" 2014/2015
Gdańsk: A1 Junior Grupa I 2014/2015
I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Pomorska" 2014/2015
Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa I 2014/2015
Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa II 2014/2015
Gdańsk: B1 Junior Młodszy Grupa III 2014/2015
I liga wojewódzka C1 Trampkarz "Pomorska" 2014/2015
Gdańsk: C1 Trampkarz Grupa I 2014/2015
Gdańsk: C1 Trampkarz Grupa II 2014/2015
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "Pomorska" 2014/2015
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa I 2014/2015
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa II 2014/2015
I liga wojewódzka D1 Młodzik "Pomorska" 2014/2015
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa I 2014/2015
Gdańsk: D1 Młodzik Grupa II 2014/2015
Gdańsk: D2 Młodzik Grupa I 2014/2015
Gdańsk: D2 Młodzik Grupa II 2014/2015
Gdańsk: D2 Młodzik Grupa III 2014/2015
Gdańsk: D2 Młodzik Grupa IV 2014/2015
Malbork: Klasa A Grupa IV 2014/2015
Malbork: Klasa B Grupa VI 2014/2015
Malbork: Klasa B Grupa VII 2014/2015
Malbork: Klasa B Grupa VIII 2014/2015
Malbork: A1 Junior Grupa II 2014/2015
Malbork: B1 Junior Młodszy Grupa IV 2014/2015
Malbork: B1 Junior Młodszy Grupa V 2014/2015
Malbork: C1 Trampkarz Grupa III 2014/2015
Malbork: C2 Trampkarz Grupa III 2014/2015
Malbork: D1 Młodzik Grupa III 2014/2015
Malbork: D2 Młodzik Grupa V 2014/2015
Malbork: D2 Młodzik Grupa VI 2014/2015
Słupsk: Klasa okręgowa "sportbazar.pl" 2014/2015
Słupsk: Klasa A Grupa I 2014/2015
Słupsk: Klasa A Grupa II 2014/2015
Słupsk: Klasa B Grupa I 2014/2015
Słupsk: Klasa B Grupa II 2014/2015
Słupsk: A1 Junior Grupa I 2014/2015
Słupsk: A1 Junior Grupa II 2014/2015
Słupsk: B1 Junior Młodszy Grupa I 2014/2015
Słupsk: B1 Junior Młodszy Grupa II 2014/2015
Słupsk: B1 Junior Młodszy Grupa III 2014/2015
Słupsk: C1 Trampkarz Grupa I 2014/2015
Słupsk: C1 Trampkarz Grupa II 2014/2015
Słupsk: C2 Trampkarz Grupa I 2014/2015
Słupsk: D1 Młodzik Grupa I 2014/2015
Słupsk: D1 Młodzik Grupa II 2014/2015
Słupsk: D1 Młodzik Grupa III 2014/2015
Słupsk: D2 Młodzik Grupa I 2014/2015
Słupsk: E1 Orlik Grupa I 2014/2015

Partnerzy

Partnerzy techniczni