Piłkarska Polska

Nasze podokręgi

Formularz zgłoszeniowy

Tabele - sezon 2013/2014

Więcej

Piłka Pomorska , Sędzia

  • NR 1 (58) 2014
  • NR 1 (4) 2014
  • NR 4 (57) 2013

Polska Piłka, Trener

  • NR 2 (06) 2014
  • NR 2 (118) 2014
  • NR 1 (05) 2014

Komunikaty Zarządu

Komunikat nr VI/Z/2014 data:  25.07.2014, 08:54 Więcej
Komunikat nr V/Z/2014 data:  09.06.2014, 12:35 Więcej
Komunikat nr IV/Z/2014 data:  23.05.2014, 11:52 Więcej
Komunikat nr III/Z/2014 data:  03.04.2014, 10:53 Więcej
Komunikat nr II/Z/2014 data:  28.02.2014, 16:31 Więcej

Sponsorzy

Klasa A gr. II Gdańsk

Uwaga! W poniższej tabeli kolejność drużyn ustalana jest na podstawie różnicy bramek. Zgodnie z regulamniem przy równej ilości zdobytych punktów o kolejność decydują mecze bezpośrednie.
Drukuj tabelę PDF
M. Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1. Portowiec Gdańsk 26 67 22 1 3 113:30
2. Wisła Steblewo 26 62 20 2 4 86:39
3. Wisła Długie Pole 26 62 20 2 4 88:34
4. Osiczanka Osice 26 49 15 4 7 64:50
5. Ex-Siedlce Gdańsk 26 43 13 4 9 62:40
6. KS Sulmin 26 39 12 3 11 68:54
7. Orzeł Straszyn 26 36 11 3 12 58:66
8. Korona Cedry Małe 26 36 10 6 10 47:43
9. EPT Grabiny Zameczek 26 34 11 1 14 60:56
10. GTS Przywidz 26 32 9 5 12 49:70
11. WISŁA DREWNICA 26 24 7 3 16 44:88
12. GTS Rokitnica 26 17 4 5 17 29:83
13. GTS Juszkowo 26 15 4 3 19 47:99
14. GSS Pszczółki (Wycofana z rozgrywek) 26 8 2 2 22 22:85
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 1- Data kolejki: 24-08-2013/25-08-2013 (Sobota - Niedziela)
Wisła Długie Pole-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower9:1 24.08.2013 17:00
WISŁA DREWNICA-Ex-Siedlce Gdańsk3:4 24.08.2013 17:00
Wisła Steblewo-EPT Grabiny Zameczek2:1 24.08.2013 17:00
Orzeł Straszyn-GTS Rokitnica2:2 25.08.2013 13:00
KS Sulmin-Korona Cedry Małe1:3 25.08.2013 17:00
Osiczanka Osice-GTS Przywidz2:2 25.08.2013 17:00
Portowiec Gdańsk-GTS Juszkowo9:2 25.08.2013 17:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 2- Data kolejki: 31-08-2013/01-09-2013 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-Wisła Długie Pole0:2 31.08.2013 11:00
EPT Grabiny Zameczek-Korona Cedry Małe4:3 31.08.2013 17:00
GTS Przywidz-Orzeł Straszyn2:4 31.08.2013 17:00
GTS Rokitnica-KS Sulmin1:1 31.08.2013 17:00
Wisła Steblewo-WISŁA DREWNICA7:4 31.08.2013 17:00
GTS Juszkowo-Osiczanka Osice3:4 01.09.2013 11:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-Portowiec Gdańsk1:6 01.09.2013 16:30
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 3- Data kolejki: 07-09-2013/08-09-2013 (Sobota - Niedziela)
Orzeł Straszyn-GTS Juszkowo3:1 07.09.2013 15:00
KS Sulmin-GTS Przywidz3:4 07.09.2013 17:00
Osiczanka Osice-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower6:0 07.09.2013 17:00
Wisła Długie Pole-Wisła Steblewo1:2 07.09.2013 17:00
WISŁA DREWNICA-EPT Grabiny Zameczek2:0 07.09.2013 17:00
Korona Cedry Małe-GTS Rokitnica5:0 08.09.2013 14:00
Portowiec Gdańsk-Ex-Siedlce Gdańsk2:1 08.09.2013 17:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 4- Data kolejki: 14-09-2013 (Sobota)
Ex-Siedlce Gdańsk-Osiczanka Osice2:0 14.09.2013 11:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-Orzeł Straszyn4:2 14.09.2013 15:00
Wisła Steblewo-Portowiec Gdańsk2:4 14.09.2013 16:30
EPT Grabiny Zameczek-GTS Rokitnica1:2 14.09.2013 17:00
GTS Juszkowo-KS Sulmin2:3 14.09.2013 17:00
GTS Przywidz-Korona Cedry Małe5:2 14.09.2013 17:00
WISŁA DREWNICA-Wisła Długie Pole0:1 14.09.2013 17:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 5- Data kolejki: 21-09-2013/22-09-2013 (Sobota - Niedziela)
Osiczanka Osice-Wisła Steblewo1:4 21.09.2013 13:00
GTS Rokitnica-GTS Przywidz0:1 21.09.2013 16:00
KS Sulmin-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower2:1 21.09.2013 16:00
Orzeł Straszyn-Ex-Siedlce Gdańsk2:7 22.09.2013 13:00
Korona Cedry Małe-GTS Juszkowo2:0 22.09.2013 14:00
Portowiec Gdańsk-WISŁA DREWNICA4:1 22.09.2013 16:00
Wisła Długie Pole-EPT Grabiny Zameczek2:0 22.09.2013 16:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 6- Data kolejki: 28-09-2013/29-09-2013 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-KS Sulmin2:2 28.09.2013 11:00
Wisła Steblewo-Orzeł Straszyn5:2 28.09.2013 16:30
Wisła Długie Pole-Portowiec Gdańsk3:2 28.09.2013 17:00
WISŁA DREWNICA-Osiczanka Osice1:2 28.09.2013 17:00
GTS Juszkowo-GTS Rokitnica0:0 29.09.2013 11:00
EPT Grabiny Zameczek-GTS Przywidz6:4 29.09.2013 15:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-Korona Cedry Małe0:0 29.09.2013 15:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 7- Data kolejki: 05-10-2013/06-10-2013 (Sobota - Niedziela)
Orzeł Straszyn-WISŁA DREWNICA4:4 05.10.2013 15:00
GTS Rokitnica-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower1:0 05.10.2013 16:00
GTS Przywidz-GTS Juszkowo4:2 05.10.2013 16:30
KS Sulmin-Wisła Steblewo3:1 06.10.2013 12:00
Korona Cedry Małe-Ex-Siedlce Gdańsk2:4 06.10.2013 14:00
Osiczanka Osice-Wisła Długie Pole0:2 06.10.2013 16:00
Portowiec Gdańsk-EPT Grabiny Zameczek4:3 06.10.2013 16:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 8- Data kolejki: 12-10-2013/13-10-2013 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-GTS Rokitnica3:5 12.10.2013 11:00
Wisła Długie Pole-Orzeł Straszyn3:0 W12.10.2013 16:00
WISŁA DREWNICA-KS Sulmin2:3 12.10.2013 16:00
Wisła Steblewo-Korona Cedry Małe2:0 12.10.2013 16:00
EPT Grabiny Zameczek-GTS Juszkowo4:0 13.10.2013 14:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-GTS Przywidz1:2 13.10.2013 15:00
Portowiec Gdańsk-Osiczanka Osice6:2 13.10.2013 15:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 9- Data kolejki: 20-10-2013 (Niedziela)
GTS Juszkowo-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower3:3 20.10.2013 11:00
KS Sulmin-Wisła Długie Pole3:4 20.10.2013 11:00
Orzeł Straszyn-Portowiec Gdańsk0:3 20.10.2013 11:00
GTS Rokitnica-Wisła Steblewo2:6 20.10.2013 14:00
Korona Cedry Małe-WISŁA DREWNICA2:0 20.10.2013 14:00
GTS Przywidz-Ex-Siedlce Gdańsk1:1 20.10.2013 15:00
Osiczanka Osice-EPT Grabiny Zameczek2:7 20.10.2013 15:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 10- Data kolejki: 26-10-2013/27-10-2013 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-GTS Juszkowo5:3 26.10.2013 11:00
Portowiec Gdańsk-KS Sulmin4:0 26.10.2013 14:00
EPT Grabiny Zameczek-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower7:2 26.10.2013 14:30
Wisła Długie Pole-Korona Cedry Małe3:1 26.10.2013 15:00
WISŁA DREWNICA-GTS Rokitnica3:1 26.10.2013 15:00
Wisła Steblewo-GTS Przywidz3:0 27.10.2013 13:00
Osiczanka Osice-Orzeł Straszyn3:1 27.10.2013 14:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 11- Data kolejki: 03-11-2013 (Niedziela)
GTS Juszkowo-Wisła Steblewo3:3 03.11.2013 11:00
Orzeł Straszyn-EPT Grabiny Zameczek3:1 03.11.2013 11:00
KS Sulmin-Osiczanka Osice2:4 03.11.2013 12:00
GTS Przywidz-WISŁA DREWNICA6:0 03.11.2013 14:00
GTS Rokitnica-Wisła Długie Pole1:2 03.11.2013 14:00
Korona Cedry Małe-Portowiec Gdańsk2:1 03.11.2013 14:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-Ex-Siedlce Gdańsk0:3 W03.11.2013 15:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 12- Data kolejki: 09-11-2013/10-11-2013 (Sobota - Niedziela)
WISŁA DREWNICA-GTS Juszkowo4:3 09.11.2013 12:00
Osiczanka Osice-Korona Cedry Małe1:0 09.11.2013 13:00
Wisła Długie Pole-GTS Przywidz3:3 09.11.2013 14:00
Orzeł Straszyn-KS Sulmin3:2 10.11.2013 11:00
Portowiec Gdańsk-GTS Rokitnica7:0 10.11.2013 13:00
Wisła Steblewo-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower4:0 W10.11.2013 13:00
EPT Grabiny Zameczek-Ex-Siedlce Gdańsk1:3 10.11.2013 14:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 13- Data kolejki: 16-11-2013/17-11-2013 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-Wisła Steblewo0:1 16.11.2013 11:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-WISŁA DREWNICA9:1 16.11.2013 14:00
GTS Juszkowo-Wisła Długie Pole5:4 17.11.2013 11:00
GTS Rokitnica-Osiczanka Osice0:4 17.11.2013 12:00
KS Sulmin-EPT Grabiny Zameczek0:2 17.11.2013 12:00
Korona Cedry Małe-Orzeł Straszyn2:3 17.11.2013 13:00
GTS Przywidz-Portowiec Gdańsk2:2 17.11.2013 14:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 14- Data kolejki: 29-03-2014/30-03-2014 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-WISŁA DREWNICA1:0 29.03.2014 11:00
GTS Przywidz-Osiczanka Osice2:1 29.03.2014 16:00
GTS Rokitnica-Orzeł Straszyn0:2 29.03.2014 16:00
GTS Juszkowo-Portowiec Gdańsk1:12 30.03.2014 11:00
EPT Grabiny Zameczek-Wisła Steblewo0:3 30.03.2014 13:00
Korona Cedry Małe-KS Sulmin1:3 30.03.2014 13:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-Wisła Długie Pole0:3 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 15- Data kolejki: 05-04-2014/06-04-2014 (Sobota - Niedziela)
WISŁA DREWNICA-Wisła Steblewo2:7 05.04.2014 12:00
Orzeł Straszyn-GTS Przywidz5:0 W05.04.2014 15:00
Korona Cedry Małe-EPT Grabiny Zameczek3:1 05.04.2014 17:00
Wisła Długie Pole-Ex-Siedlce Gdańsk3:2 05.04.2014 17:00
KS Sulmin-GTS Rokitnica8:0 06.04.2014 12:00
Osiczanka Osice-GTS Juszkowo4:3 06.04.2014 16:00
Portowiec Gdańsk-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower3:0 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 16- Data kolejki: 12-04-2014/13-04-2014 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-Portowiec Gdańsk0:2 12.04.2014 11:00
GTS Przywidz-KS Sulmin0:3 W12.04.2014 17:00
Wisła Steblewo-Wisła Długie Pole3:1 12.04.2014 17:00
GTS Juszkowo-Orzeł Straszyn2:3 13.04.2014 11:00
EPT Grabiny Zameczek-WISŁA DREWNICA2:3 13.04.2014 13:00
GTS Rokitnica-Korona Cedry Małe1:1 13.04.2014 14:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-Osiczanka Osice0:3 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 17- Data kolejki: 16-04-2014/19-04-2014 (Środa - Sobota)
Wisła Długie Pole-WISŁA DREWNICA4:0 16.04.2014 18:00
KS Sulmin-GTS Juszkowo7:2 19.04.2014 12:00
Portowiec Gdańsk-Wisła Steblewo0:4 19.04.2014 12:00
Osiczanka Osice-Ex-Siedlce Gdańsk3:1 19.04.2014 13:30
GTS Rokitnica-EPT Grabiny Zameczek0:4 19.04.2014 14:00
Korona Cedry Małe-GTS Przywidz2:2 19.04.2014 17:00
Orzeł Straszyn-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower3:0 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 18- Data kolejki: 26-04-2014/27-04-2014 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-Orzeł Straszyn2:1 26.04.2014 11:00
WISŁA DREWNICA-Portowiec Gdańsk0:12 26.04.2014 12:00
GTS Juszkowo-Korona Cedry Małe1:4 26.04.2014 17:00
GTS Przywidz-GTS Rokitnica3:1 26.04.2014 17:00
Wisła Steblewo-Osiczanka Osice2:3 26.04.2014 17:00
EPT Grabiny Zameczek-Wisła Długie Pole4:5 27.04.2014 13:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-KS Sulmin0:3 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 19- Data kolejki: 03-05-2014/04-05-2014 (Sobota - Niedziela)
Orzeł Straszyn-Wisła Steblewo2:3 03.05.2014 15:00
GTS Przywidz-EPT Grabiny Zameczek0:1 03.05.2014 17:00
Portowiec Gdańsk-Wisła Długie Pole3:2 04.05.2014 12:00
GTS Rokitnica-GTS Juszkowo1:4 04.05.2014 14:00
Osiczanka Osice-WISŁA DREWNICA3:0 W04.05.2014 16:00
KS Sulmin-Ex-Siedlce Gdańsk3:3 04.05.2014 17:30
Korona Cedry Małe-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower3:0 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 20- Data kolejki: 10-05-2014/11-05-2014 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-Korona Cedry Małe0:1 10.05.2014 11:00
WISŁA DREWNICA-Orzeł Straszyn3:4 10.05.2014 12:00
GTS Juszkowo-GTS Przywidz4:0 W10.05.2014 17:00
Wisła Długie Pole-Osiczanka Osice1:1 10.05.2014 17:00
Wisła Steblewo-KS Sulmin1:3 11.05.2014 12:00
EPT Grabiny Zameczek-Portowiec Gdańsk0:6 11.05.2014 13:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-GTS Rokitnica0:3 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 21- Data kolejki: 17-05-2014/18-05-2014 (Sobota - Niedziela)
Orzeł Straszyn-Wisła Długie Pole0:3 17.05.2014 15:00
GTS Juszkowo-EPT Grabiny Zameczek0:3 W17.05.2014 17:00
GTS Rokitnica-Ex-Siedlce Gdańsk0:2 17.05.2014 17:00
Osiczanka Osice-Portowiec Gdańsk1:3 17.05.2014 17:30
KS Sulmin-WISŁA DREWNICA7:1 18.05.2014 12:00
Korona Cedry Małe-Wisła Steblewo2:2 18.05.2014 17:00
GTS Przywidz-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower3:0 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 22- Data kolejki: 24-05-2014/25-05-2014 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-GTS Przywidz7:0 W24.05.2014 11:00
WISŁA DREWNICA-Korona Cedry Małe0:0 24.05.2014 12:00
EPT Grabiny Zameczek-Osiczanka Osice2:3 24.05.2014 16:00
Wisła Długie Pole-KS Sulmin5:0 24.05.2014 17:00
Wisła Steblewo-GTS Rokitnica7:1 24.05.2014 17:00
Portowiec Gdańsk-Orzeł Straszyn3:1 25.05.2014 12:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-GTS Juszkowo0:3 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 23- Data kolejki: 31-05-2014/01-06-2014 (Sobota - Niedziela)
Orzeł Straszyn-Osiczanka Osice2:2 31.05.2014 15:00
GTS Rokitnica-WISŁA DREWNICA2:2 31.05.2014 16:00
GTS Juszkowo-Ex-Siedlce Gdańsk0:4 W31.05.2014 17:00
GTS Przywidz-Wisła Steblewo3:4 31.05.2014 17:00
KS Sulmin-Portowiec Gdańsk0:4 01.06.2014 12:00
Korona Cedry Małe-Wisła Długie Pole2:3 01.06.2014 17:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-EPT Grabiny Zameczek0:3 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 24- Data kolejki: 07-06-2014/08-06-2014 (Sobota - Niedziela)
EPT Grabiny Zameczek-Orzeł Straszyn1:3 07.06.2014 16:00
Wisła Steblewo-GTS Juszkowo3:0 07.06.2014 17:00
Portowiec Gdańsk-Korona Cedry Małe4:1 08.06.2014 12:00
WISŁA DREWNICA-GTS Przywidz2:0 08.06.2014 12:00
Osiczanka Osice-KS Sulmin1:0 08.06.2014 16:00
Wisła Długie Pole-GTS Rokitnica4:1 08.06.2014 17:00
Ex-Siedlce Gdańsk-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower3:0 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 25- Data kolejki: 14-06-2014/15-06-2014 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-EPT Grabiny Zameczek1:1 14.06.2014 11:00
GTS Rokitnica-Portowiec Gdańsk1:4 14.06.2014 14:30
GTS Juszkowo-WISŁA DREWNICA0:3 W14.06.2014 17:00
GTS Przywidz-Wisła Długie Pole0:8 W14.06.2014 17:00
Korona Cedry Małe-Osiczanka Osice1:1 14.06.2014 17:00
KS Sulmin-Orzeł Straszyn6:2 15.06.2014 12:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-Wisła Steblewo0:3 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 26- Data kolejki: 21-06-2014 (Sobota)
EPT Grabiny Zameczek-KS Sulmin1:0 21.06.2014 17:00
Orzeł Straszyn-Korona Cedry Małe1:2 21.06.2014 17:00
Osiczanka Osice-GTS Rokitnica7:3 21.06.2014 17:00
Portowiec Gdańsk-GTS Przywidz3:0 W21.06.2014 17:00
Wisła Długie Pole-GTS Juszkowo7:0 W21.06.2014 17:00
Wisła Steblewo-Ex-Siedlce Gdańsk2:1 21.06.2014 17:00
WISŁA DREWNICA-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower3:0 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 1- Data kolejki: 24-08-2013/25-08-2013 (Sobota - Niedziela)
Wisła Długie Pole-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower9:1 24.08.2013 17:00
WISŁA DREWNICA-Ex-Siedlce Gdańsk3:4 24.08.2013 17:00
Wisła Steblewo-EPT Grabiny Zameczek2:1 24.08.2013 17:00
Orzeł Straszyn-GTS Rokitnica2:2 25.08.2013 13:00
KS Sulmin-Korona Cedry Małe1:3 25.08.2013 17:00
Osiczanka Osice-GTS Przywidz2:2 25.08.2013 17:00
Portowiec Gdańsk-GTS Juszkowo9:2 25.08.2013 17:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 2- Data kolejki: 31-08-2013/01-09-2013 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-Wisła Długie Pole0:2 31.08.2013 11:00
EPT Grabiny Zameczek-Korona Cedry Małe4:3 31.08.2013 17:00
GTS Przywidz-Orzeł Straszyn2:4 31.08.2013 17:00
GTS Rokitnica-KS Sulmin1:1 31.08.2013 17:00
Wisła Steblewo-WISŁA DREWNICA7:4 31.08.2013 17:00
GTS Juszkowo-Osiczanka Osice3:4 01.09.2013 11:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-Portowiec Gdańsk1:6 01.09.2013 16:30
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 3- Data kolejki: 07-09-2013/08-09-2013 (Sobota - Niedziela)
Orzeł Straszyn-GTS Juszkowo3:1 07.09.2013 15:00
KS Sulmin-GTS Przywidz3:4 07.09.2013 17:00
Osiczanka Osice-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower6:0 07.09.2013 17:00
Wisła Długie Pole-Wisła Steblewo1:2 07.09.2013 17:00
WISŁA DREWNICA-EPT Grabiny Zameczek2:0 07.09.2013 17:00
Korona Cedry Małe-GTS Rokitnica5:0 08.09.2013 14:00
Portowiec Gdańsk-Ex-Siedlce Gdańsk2:1 08.09.2013 17:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 4- Data kolejki: 14-09-2013 (Sobota)
Ex-Siedlce Gdańsk-Osiczanka Osice2:0 14.09.2013 11:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-Orzeł Straszyn4:2 14.09.2013 15:00
Wisła Steblewo-Portowiec Gdańsk2:4 14.09.2013 16:30
EPT Grabiny Zameczek-GTS Rokitnica1:2 14.09.2013 17:00
GTS Juszkowo-KS Sulmin2:3 14.09.2013 17:00
GTS Przywidz-Korona Cedry Małe5:2 14.09.2013 17:00
WISŁA DREWNICA-Wisła Długie Pole0:1 14.09.2013 17:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 5- Data kolejki: 21-09-2013/22-09-2013 (Sobota - Niedziela)
Osiczanka Osice-Wisła Steblewo1:4 21.09.2013 13:00
GTS Rokitnica-GTS Przywidz0:1 21.09.2013 16:00
KS Sulmin-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower2:1 21.09.2013 16:00
Orzeł Straszyn-Ex-Siedlce Gdańsk2:7 22.09.2013 13:00
Korona Cedry Małe-GTS Juszkowo2:0 22.09.2013 14:00
Portowiec Gdańsk-WISŁA DREWNICA4:1 22.09.2013 16:00
Wisła Długie Pole-EPT Grabiny Zameczek2:0 22.09.2013 16:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 6- Data kolejki: 28-09-2013/29-09-2013 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-KS Sulmin2:2 28.09.2013 11:00
Wisła Steblewo-Orzeł Straszyn5:2 28.09.2013 16:30
Wisła Długie Pole-Portowiec Gdańsk3:2 28.09.2013 17:00
WISŁA DREWNICA-Osiczanka Osice1:2 28.09.2013 17:00
GTS Juszkowo-GTS Rokitnica0:0 29.09.2013 11:00
EPT Grabiny Zameczek-GTS Przywidz6:4 29.09.2013 15:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-Korona Cedry Małe0:0 29.09.2013 15:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 7- Data kolejki: 05-10-2013/06-10-2013 (Sobota - Niedziela)
Orzeł Straszyn-WISŁA DREWNICA4:4 05.10.2013 15:00
GTS Rokitnica-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower1:0 05.10.2013 16:00
GTS Przywidz-GTS Juszkowo4:2 05.10.2013 16:30
KS Sulmin-Wisła Steblewo3:1 06.10.2013 12:00
Korona Cedry Małe-Ex-Siedlce Gdańsk2:4 06.10.2013 14:00
Osiczanka Osice-Wisła Długie Pole0:2 06.10.2013 16:00
Portowiec Gdańsk-EPT Grabiny Zameczek4:3 06.10.2013 16:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 8- Data kolejki: 12-10-2013/13-10-2013 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-GTS Rokitnica3:5 12.10.2013 11:00
Wisła Długie Pole-Orzeł Straszyn3:0 W12.10.2013 16:00
WISŁA DREWNICA-KS Sulmin2:3 12.10.2013 16:00
Wisła Steblewo-Korona Cedry Małe2:0 12.10.2013 16:00
EPT Grabiny Zameczek-GTS Juszkowo4:0 13.10.2013 14:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-GTS Przywidz1:2 13.10.2013 15:00
Portowiec Gdańsk-Osiczanka Osice6:2 13.10.2013 15:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 9- Data kolejki: 20-10-2013 (Niedziela)
GTS Juszkowo-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower3:3 20.10.2013 11:00
KS Sulmin-Wisła Długie Pole3:4 20.10.2013 11:00
Orzeł Straszyn-Portowiec Gdańsk0:3 20.10.2013 11:00
GTS Rokitnica-Wisła Steblewo2:6 20.10.2013 14:00
Korona Cedry Małe-WISŁA DREWNICA2:0 20.10.2013 14:00
GTS Przywidz-Ex-Siedlce Gdańsk1:1 20.10.2013 15:00
Osiczanka Osice-EPT Grabiny Zameczek2:7 20.10.2013 15:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 10- Data kolejki: 26-10-2013/27-10-2013 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-GTS Juszkowo5:3 26.10.2013 11:00
Portowiec Gdańsk-KS Sulmin4:0 26.10.2013 14:00
EPT Grabiny Zameczek-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower7:2 26.10.2013 14:30
Wisła Długie Pole-Korona Cedry Małe3:1 26.10.2013 15:00
WISŁA DREWNICA-GTS Rokitnica3:1 26.10.2013 15:00
Wisła Steblewo-GTS Przywidz3:0 27.10.2013 13:00
Osiczanka Osice-Orzeł Straszyn3:1 27.10.2013 14:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 11- Data kolejki: 03-11-2013 (Niedziela)
GTS Juszkowo-Wisła Steblewo3:3 03.11.2013 11:00
Orzeł Straszyn-EPT Grabiny Zameczek3:1 03.11.2013 11:00
KS Sulmin-Osiczanka Osice2:4 03.11.2013 12:00
GTS Przywidz-WISŁA DREWNICA6:0 03.11.2013 14:00
GTS Rokitnica-Wisła Długie Pole1:2 03.11.2013 14:00
Korona Cedry Małe-Portowiec Gdańsk2:1 03.11.2013 14:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-Ex-Siedlce Gdańsk0:3 W03.11.2013 15:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 12- Data kolejki: 09-11-2013/10-11-2013 (Sobota - Niedziela)
WISŁA DREWNICA-GTS Juszkowo4:3 09.11.2013 12:00
Osiczanka Osice-Korona Cedry Małe1:0 09.11.2013 13:00
Wisła Długie Pole-GTS Przywidz3:3 09.11.2013 14:00
Orzeł Straszyn-KS Sulmin3:2 10.11.2013 11:00
Portowiec Gdańsk-GTS Rokitnica7:0 10.11.2013 13:00
Wisła Steblewo-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower4:0 W10.11.2013 13:00
EPT Grabiny Zameczek-Ex-Siedlce Gdańsk1:3 10.11.2013 14:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 13- Data kolejki: 16-11-2013/17-11-2013 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-Wisła Steblewo0:1 16.11.2013 11:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-WISŁA DREWNICA9:1 16.11.2013 14:00
GTS Juszkowo-Wisła Długie Pole5:4 17.11.2013 11:00
GTS Rokitnica-Osiczanka Osice0:4 17.11.2013 12:00
KS Sulmin-EPT Grabiny Zameczek0:2 17.11.2013 12:00
Korona Cedry Małe-Orzeł Straszyn2:3 17.11.2013 13:00
GTS Przywidz-Portowiec Gdańsk2:2 17.11.2013 14:00
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 14- Data kolejki: 29-03-2014/30-03-2014 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-WISŁA DREWNICA1:0 29.03.2014 11:00
GTS Przywidz-Osiczanka Osice2:1 29.03.2014 16:00
GTS Rokitnica-Orzeł Straszyn0:2 29.03.2014 16:00
GTS Juszkowo-Portowiec Gdańsk1:12 30.03.2014 11:00
EPT Grabiny Zameczek-Wisła Steblewo0:3 30.03.2014 13:00
Korona Cedry Małe-KS Sulmin1:3 30.03.2014 13:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-Wisła Długie Pole0:3 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 15- Data kolejki: 05-04-2014/06-04-2014 (Sobota - Niedziela)
WISŁA DREWNICA-Wisła Steblewo2:7 05.04.2014 12:00
Orzeł Straszyn-GTS Przywidz5:0 W05.04.2014 15:00
Korona Cedry Małe-EPT Grabiny Zameczek3:1 05.04.2014 17:00
Wisła Długie Pole-Ex-Siedlce Gdańsk3:2 05.04.2014 17:00
KS Sulmin-GTS Rokitnica8:0 06.04.2014 12:00
Osiczanka Osice-GTS Juszkowo4:3 06.04.2014 16:00
Portowiec Gdańsk-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower3:0 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 16- Data kolejki: 12-04-2014/13-04-2014 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-Portowiec Gdańsk0:2 12.04.2014 11:00
GTS Przywidz-KS Sulmin0:3 W12.04.2014 17:00
Wisła Steblewo-Wisła Długie Pole3:1 12.04.2014 17:00
GTS Juszkowo-Orzeł Straszyn2:3 13.04.2014 11:00
EPT Grabiny Zameczek-WISŁA DREWNICA2:3 13.04.2014 13:00
GTS Rokitnica-Korona Cedry Małe1:1 13.04.2014 14:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-Osiczanka Osice0:3 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 17- Data kolejki: 16-04-2014/19-04-2014 (Środa - Sobota)
Wisła Długie Pole-WISŁA DREWNICA4:0 16.04.2014 18:00
KS Sulmin-GTS Juszkowo7:2 19.04.2014 12:00
Portowiec Gdańsk-Wisła Steblewo0:4 19.04.2014 12:00
Osiczanka Osice-Ex-Siedlce Gdańsk3:1 19.04.2014 13:30
GTS Rokitnica-EPT Grabiny Zameczek0:4 19.04.2014 14:00
Korona Cedry Małe-GTS Przywidz2:2 19.04.2014 17:00
Orzeł Straszyn-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower3:0 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 18- Data kolejki: 26-04-2014/27-04-2014 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-Orzeł Straszyn2:1 26.04.2014 11:00
WISŁA DREWNICA-Portowiec Gdańsk0:12 26.04.2014 12:00
GTS Juszkowo-Korona Cedry Małe1:4 26.04.2014 17:00
GTS Przywidz-GTS Rokitnica3:1 26.04.2014 17:00
Wisła Steblewo-Osiczanka Osice2:3 26.04.2014 17:00
EPT Grabiny Zameczek-Wisła Długie Pole4:5 27.04.2014 13:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-KS Sulmin0:3 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 19- Data kolejki: 03-05-2014/04-05-2014 (Sobota - Niedziela)
Orzeł Straszyn-Wisła Steblewo2:3 03.05.2014 15:00
GTS Przywidz-EPT Grabiny Zameczek0:1 03.05.2014 17:00
Portowiec Gdańsk-Wisła Długie Pole3:2 04.05.2014 12:00
GTS Rokitnica-GTS Juszkowo1:4 04.05.2014 14:00
Osiczanka Osice-WISŁA DREWNICA3:0 W04.05.2014 16:00
KS Sulmin-Ex-Siedlce Gdańsk3:3 04.05.2014 17:30
Korona Cedry Małe-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower3:0 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 20- Data kolejki: 10-05-2014/11-05-2014 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-Korona Cedry Małe0:1 10.05.2014 11:00
WISŁA DREWNICA-Orzeł Straszyn3:4 10.05.2014 12:00
GTS Juszkowo-GTS Przywidz4:0 W10.05.2014 17:00
Wisła Długie Pole-Osiczanka Osice1:1 10.05.2014 17:00
Wisła Steblewo-KS Sulmin1:3 11.05.2014 12:00
EPT Grabiny Zameczek-Portowiec Gdańsk0:6 11.05.2014 13:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-GTS Rokitnica0:3 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 21- Data kolejki: 17-05-2014/18-05-2014 (Sobota - Niedziela)
Orzeł Straszyn-Wisła Długie Pole0:3 17.05.2014 15:00
GTS Juszkowo-EPT Grabiny Zameczek0:3 W17.05.2014 17:00
GTS Rokitnica-Ex-Siedlce Gdańsk0:2 17.05.2014 17:00
Osiczanka Osice-Portowiec Gdańsk1:3 17.05.2014 17:30
KS Sulmin-WISŁA DREWNICA7:1 18.05.2014 12:00
Korona Cedry Małe-Wisła Steblewo2:2 18.05.2014 17:00
GTS Przywidz-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower3:0 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 22- Data kolejki: 24-05-2014/25-05-2014 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-GTS Przywidz7:0 W24.05.2014 11:00
WISŁA DREWNICA-Korona Cedry Małe0:0 24.05.2014 12:00
EPT Grabiny Zameczek-Osiczanka Osice2:3 24.05.2014 16:00
Wisła Długie Pole-KS Sulmin5:0 24.05.2014 17:00
Wisła Steblewo-GTS Rokitnica7:1 24.05.2014 17:00
Portowiec Gdańsk-Orzeł Straszyn3:1 25.05.2014 12:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-GTS Juszkowo0:3 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 23- Data kolejki: 31-05-2014/01-06-2014 (Sobota - Niedziela)
Orzeł Straszyn-Osiczanka Osice2:2 31.05.2014 15:00
GTS Rokitnica-WISŁA DREWNICA2:2 31.05.2014 16:00
GTS Juszkowo-Ex-Siedlce Gdańsk0:4 W31.05.2014 17:00
GTS Przywidz-Wisła Steblewo3:4 31.05.2014 17:00
KS Sulmin-Portowiec Gdańsk0:4 01.06.2014 12:00
Korona Cedry Małe-Wisła Długie Pole2:3 01.06.2014 17:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-EPT Grabiny Zameczek0:3 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 24- Data kolejki: 07-06-2014/08-06-2014 (Sobota - Niedziela)
EPT Grabiny Zameczek-Orzeł Straszyn1:3 07.06.2014 16:00
Wisła Steblewo-GTS Juszkowo3:0 07.06.2014 17:00
Portowiec Gdańsk-Korona Cedry Małe4:1 08.06.2014 12:00
WISŁA DREWNICA-GTS Przywidz2:0 08.06.2014 12:00
Osiczanka Osice-KS Sulmin1:0 08.06.2014 16:00
Wisła Długie Pole-GTS Rokitnica4:1 08.06.2014 17:00
Ex-Siedlce Gdańsk-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower3:0 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 25- Data kolejki: 14-06-2014/15-06-2014 (Sobota - Niedziela)
Ex-Siedlce Gdańsk-EPT Grabiny Zameczek1:1 14.06.2014 11:00
GTS Rokitnica-Portowiec Gdańsk1:4 14.06.2014 14:30
GTS Juszkowo-WISŁA DREWNICA0:3 W14.06.2014 17:00
GTS Przywidz-Wisła Długie Pole0:8 W14.06.2014 17:00
Korona Cedry Małe-Osiczanka Osice1:1 14.06.2014 17:00
KS Sulmin-Orzeł Straszyn6:2 15.06.2014 12:00
GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower-Wisła Steblewo0:3 W..
Mecz Wynik Data Godz.
Kolejka nr 26- Data kolejki: 21-06-2014 (Sobota)
EPT Grabiny Zameczek-KS Sulmin1:0 21.06.2014 17:00
Orzeł Straszyn-Korona Cedry Małe1:2 21.06.2014 17:00
Osiczanka Osice-GTS Rokitnica7:3 21.06.2014 17:00
Portowiec Gdańsk-GTS Przywidz3:0 W21.06.2014 17:00
Wisła Długie Pole-GTS Juszkowo7:0 W21.06.2014 17:00
Wisła Steblewo-Ex-Siedlce Gdańsk2:1 21.06.2014 17:00
WISŁA DREWNICA-GSS Pszczółki - drużyna wycofana, walkower3:0 W..

Partnerzy

Partnerzy techniczni