Tabele końcowe rozgrywek juniorskich 2018/19 (Gdańsk)

Komisja ds. Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej publikuje tabele końcowe rozgrywek juniorskich w sezonie 2018/19.

Uwaga!
W przypadku braku uzyskania licencji lub braku zgłoszenia do rozgrywek, Komisja ds. Rozgrywek zastrzega sobie prawo do zmian spadków i awansów na podstawie obowiązujących uchwał i regulaminów PZPN oraz Pomorskiego ZPN

​Awanse i spadki:

ILWA1
Awans do LMU19: Bałtyk Gdynia SKS

ILWB1
awans do CLJU17: Arka Gdynia SI
awans do 1LWJB: Bałtyk Gdynia AP, Beniaminek 04 Starogard Gdański, Gryf Tczew i Jantar Ustka (po weryfikacji zawodów barażowych)
utrzymanie w ILWJB: Bałtyk Gdynia SKS, Gedania I Gdańsk, Jaguar Gdańsk, Lechia Gdańsk,Chojniczanka I Chojnice, Gryf Wejherowo, Kaszubia Kościerzyna, KP Starogard Gdański i Korona I Żelistrzewo + KS  Gryf Słupsk (spadek z CLJU17)
spadek do JB: Bytovia Bytów, Cartusia Kartuzy

ILWC2
awans do CLJU15: UKS Lotos Gdańsk
awans do 1LWJC1: Radunia II Stężyca i GKS Kowale, Pomezania Malbork, KS Gryf Słupsk
utrzymanie w 1LWJC1: KTS-K I Luzino, Gedania I Gdańsk, Jantar Ustka, Arka I Gdynia SI, Chojniczanka Chojnice, Jaguar I Gdańsk, Olimpijczyk Kwakowo, Gryf I Tczew, Lechia Gdańsk, AP KP Gdynia
spadek do JC1: Rodło Kwidzyn, KP Starogard Gdański, Żuławy Nowy Dwór Gdański, Kaszubia Kościerzyna (wycofana)

​ILWD1
awans do 1LWJC2: Gryf II Wejherowo, FC Gowidlino, Pomezania Malbork, MKS Debrzno
utrzymanie w 1LWJC2: Olimpijczyk Kwakowo, Jaguar I Gdańsk, Gryf I Tczew, Arka Gdynia SI, ULKS U-2 Bytów, Lechia Gdańsk, Chojniczanka Chojnice, GTS I Pruszcz Gdański, Cartusia Kartuzy, Beniaminek 03 Starogard Gdański
spadek do JC2: LZS Bojano, Bałtyk I Gdynia AP, Pomorze Akademia Sportowa, Gedania I Gdańsk, Stolem Gniewino

JD2
awans do 1LWJD1: Jedynka I Reda, Arka I Gdynia SI, Jaguar II Gdańsk, Gryf I Wejherowo, Gedania I Gdańsk Pomorze Akademia Sportowa, Radunia I Stężyca, GKS I Kowale, Cartusia Kartuzy, Chojniczanka Chojnice, DSPN Kwidzyn, Gryf II Tczew, Jantar Ustka, U-2 Bytów


​I liga wojewódzka A1 Junio​r

​I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

​Gdańsk: B1 Junior Młodszy grupa 1

​Gdańsk: B1 Junior Młodszy grupa 2

​Gdańsk: B1 Junior Młodszy grupa 3

​I liga wojewódzka C1 Trampkarz

​Gdańsk: C1 Trampkarz grupa 1

​Gdańsk: C1 Trampkarz grupa 2

​I liga wojewódzka C2 Trampkarz

​Gdańsk: C2 Trampkarz grupa 1

​Gdańsk: C2 Trampkarz grupa 2

​Gdańsk: C2 Trampkarz grupa 3

​I liga wojewódzka D1 Młodzik

​Gdańsk: D1 Młodzik grupa 1

​Gdańsk: D1 Młodzik grupa 2

​Gdańsk: D1 Młodzik grupa 3

​Gdańsk: D2 Młodzik grupa 1

​Gdańsk: D2 Młodzik grupa 2

​Gdańsk: D2 Młodzik grupa 3

​Gdańsk: D2 Młodzik grupa 4

​Gdańsk: D2 Młodzik grupa 5

​Gdańsk: E1 Orlik grupa 13 (RW)​

​Gdańsk: E1 Orlik grupa 14 (RW)

​Gdańsk: E1 Orlik grupa 15 (RW)

​Gdańsk: E1 Orlik grupa 16 (RW)

​Gdańsk: E1 Orlik grupa 17 (RW)

​Gdańsk: E1 Orlik grupa 18 (RW)

​Gdańsk: E1 Orlik grupa 19 (RW)

​Gdańsk: E1 Orlik grupa 20 (RW)

​Gdańsk: E1 Orlik grupa 21 (RW)

​Gdańsk: E1 Orlik grupa 22 (RW)

​Gdańsk: E2 Orlik grupa 13 (RW)

​Gdańsk: E2 Orlik grupa 14 (RW)

​Gdańsk: E2 Orlik grupa 15 (RW)

​Gdańsk: E2 Orlik grupa 16 (RW)

​Gdańsk: E2 Orlik grupa 17 (RW)

​Gdańsk: E2 Orlik grupa 18 (RW)

​​Gdańsk: E2 Orlik grupa 19 (RW)

​Gdańsk: E2 Orlik grupa 20 (RW)

​Gdańsk: E2 Orlik grupa 21 (RW)

​Gdańsk: E2 Orlik grupa 22 (RW)

​Gdańsk: E2 Orlik grupa 23 (RW)

​Gdańsk: E2 Orlik grupa 24 (RW)

​Gdańsk: E2 Orlik grupa 25 (RW)

​Gdańsk: F1 Żak grupa 13 (RW)

​Gdańsk: F1 Żak grupa 14 (RW)

​Gdańsk: F1 Żak grupa 15 (RW)

​Gdańsk: F1 Żak grupa 16 (RW)

​Gdańsk: F1 Żak grupa 17 (RW)

​Gdańsk: F1 Żak grupa 18 (RW)

​Gdańsk: F1 Żak grupa 19 (RW)

​Gdańsk: F1 Żak grupa 20 (RW)

​Gdańsk: F1 Żak grupa 21 (RW)

​Gdańsk: F1 Żak grupa 22 (RW)

​Gdańsk: F1 Żak grupa 23 (RW)

​Gdańsk: F1 Żak grupa 24 (RW)

​Gdańsk: F2 Żak grupa 9 (RW)​

​Gdańsk: F2 Żak grupa 10 (RW)

​Gdańsk: F2 Żak grupa 11 (RW)

​Gdańsk: F2 Żak grupa 12 (RW)

​Gdańsk: F2 Żak grupa 13 (RW)

​Gdańsk: F2 Żak grupa 14 (RW)

​Gdańsk: F2 Żak grupa 15 (RW)

​Gdańsk: F2 Żak grupa 16 (RW)

​Gdańsk: G1 Skrzat grupa 3 (RW)

​Gdańsk: G1 Skrzat grupa 4 (RW)

​Gdańsk: G1 Skrzat grupa 5 (RW)

​Gdańsk: G2 Skrzat grupa 1 (RW)


​Przewodniczący
Komisji ds. Rozgrywek
Pomorskiego Związku Piłki Nożnej
Robert Rybakowski

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl