Tabele końcowe rozgrywek 2019/20 [Gdańsk i Malbork]

Komisje ds. Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku i Malborku publikują tabele końcowe rozgrywek seniorskich i juniorskich w sezonie 2019/20.

Uwaga!
W przypadku braku uzyskania licencji lub braku zgłoszenia do rozgrywek, Komisja ds. Rozgrywek zastrzega sobie prawo do zmian awansów i spadków na podstawie obowiązujących uchwał i regulaminów PZPN oraz PomZPN.

Trzecia Liga Kobiet
Decyzje dotyczące spotkań barażowych i awansów zapadną na szczeblu PZPN.

Czwarta liga „RWS Investment Group”
Awans: GKS Przodkowo

Klasa okręgowa "no10.pl" Grupa 1
Awans: MKS Władysławowo

Baraż: z uwagi na brak możliwości rozegrania zawodów piłkarskich wynikający z regulacji władz państwowych decyzja w sprawie ewentualnego turnieju barażowego z udziałem wicemistrzów poszczególnych grup klasy okręgowej podjęta zostanie w terminie do 15 czerwca 2020 roku.

Klasa okręgowa "no10.pl" Grupa 2
Awans: Sokół Zblewo

Baraż: z uwagi na brak możliwości rozegrania zawodów piłkarskich wynikający z regulacji władz państwowych decyzja w sprawie ewentualnego turnieju barażowego z udziałem wicemistrzów poszczególnych grup klasy okręgowej podjęta zostanie w terminie do 15 czerwca 2020 roku.

Gdańsk: Klasa A "no10.pl" Grupa 1
Awans: Ogniwo Sopot, SPK Kamionka Sopot

Gdańsk: Klasa A "no10.pl" Grupa 2
Awans: GTS Goszyn, GKS Sierakowice

Gdańsk: Klasa A "no10.pl" Grupa 3
Awans: Borowiak Czersk, Radunia II Stężyca

Malbork: Klasa A "no10.pl" Grupa 4
Awans: Pogoń Prabuty, Olimpia Sztum

Gdańsk: Klasa B Grupa 1
Awans: Celtic Reda, MKS II Władysławowo

Gdańsk: Klasa B Grupa 2
Awans: Jaguar II Gdańsk, Pomorzanin Gdynia

Gdańsk: Klasa B Grupa 3
Awans: GTS Rotmanka, Sokół Ełganowo

Gdańsk: Klasa B grupa 4
Awans: Gryf Goręczyno, KS Grom Kleszczewo

Gdańsk: Klasa B Grupa 5
Awans: Czarni Piece, Brda Rytel

Malbork: Klasa B Grupa 6
Awans: KS Czernin, Błyskawica Postolin

Gdańsk: Klasa B Grupa 7
Awans: WKS Lignowy Szlacheckie, Szpak Skórcz

I liga wojewódzka A1 Junior

I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Awans do I liga wojewódzka A1 Junior: Jaguar Gdańsk

Gdańsk: B1 Junior Młodszy grupa 1
Awans do I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy: MKS Władysławowo

Gdańsk: B1 Junior Młodszy grupa 2
Awans do I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy: Radunia II Stężyca

Gdańsk: B1 Junior Młodszy grupa 3
Awans do I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy: Conrad Gdańsk

Malbork: B1 Junior Młodszy
Awans do I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy: Pomezania Malbork

I liga wojewódzka C1 Trampkarz

Gdańsk: C1 Trampkarz grupa 1

Gdańsk: C1 Trampkarz grupa 2

Gdańsk: C1 Trampkarz grupa 3

Malbork: C1 Trampkarz

I liga wojewódzka C2 Trampkarz

Gdańsk: C2 Trampkarz grupa 1
Awans do I liga wojewódzka C1 Trampkarz: Gedania Gdańsk

Gdańsk: C2 Trampkarz grupa 2
Awans do I liga wojewódzka C1 Trampkarz: AP Bałtyk Gdynia

Malbork: C2 Trampkarz
Awans do I liga wojewódzka C1 Trampkarz: Rodło Kwidzyn

I liga wojewódzka D1 Młodzik

Gdańsk: D1 Młodzik grupa 1
Awans do I liga wojewódzka C2 Trampkarz: Ósemka Lębork

Gdańsk: D1 Młodzik grupa 2
Awans do I liga wojewódzka C2 Trampkarz: AP Bałtyk II Gdynia

Gdańsk: D1 Młodzik grupa 3
Awans do I liga wojewódzka C2 Trampkarz: Lechia Gdańsk

Gdańsk: D1 Młodzik grupa 4
Awans do I liga wojewódzka C2 Trampkarz: AP GKS II Kowale

Gdańsk: D1 Młodzik grupa 5
Awans do I liga wojewódzka C2 Trampkarz: Wietcisa Skarszewy

Malbork: D1 Młodzik grupa 1
Awans do I liga wojewódzka C2 Trampkarz: KP Starogard Gdański

Malbork: D1 Młodzik grupa 2
Awans do I liga wojewódzka C2 Trampkarz: Beniaminek 03 Starogard Gdański

Gdańsk: D2 Młodzik grupa 1
Awans do I liga wojewódzka D1 Młodzik: Arka Gdynia SI, AP Jedynka Reda

Gdańsk: D2 Młodzik grupa 2
Awans do I liga wojewódzka D1 Młodzik: Sopocka AP, AP Bałtyk Gdynia

Gdańsk: D2 Młodzik grupa 3
Awans do I liga wojewódzka D1 Młodzik: Jaguar Gdańsk, Lechia Gdańsk

Gdańsk: D2 Młodzik grupa 4
Awans do I liga wojewódzka D1 Młodzik: AP GKS Kowale, Gedania Gdańsk

Gdańsk: D2 Młodzik grupa 5
Awans do I liga wojewódzka D1 Młodzik: Chojniczanka 1930 Chojnice, Cartusia Kartuzy

Malbork: D2 Młodzik grupa 1
Awans do I liga wojewódzka D1 Młodzik: MKS Gryf Tczew, KP Starogard Gdański

Malbork: D2 Młodzik grupa 2
Awans do I liga wojewódzka D1 Młodzik: Beniaminek 03 Starogard Gdański, Wierzyca Pelplin

Przewodniczący
Komisji ds. Rozgrywek
Robert Rybakowski

Przewodniczący
Komisji ds. Rozgrywek Podokręgu Malbork
Michał Mikołajczak

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl