Puchar Polski - I runda sezonu 2019/20

Komisja ds. Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku publikuje (zgodnie z obowiązującym Regulaminem rozgrywek w piłkę nożną o Puchar Polski Pomorskiego Związku Piłki Nożnej) rozlosowany zestaw par I rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Znane są również pary w Podokręgu Słupsk i Podokręgu Malbork.

Termin 21.08.2019 (środa), godziny do ustalenia pomiędzy klubami.

1. Centrum Pelplin (B) - Lignowy Szlacheckie (B)

2. Szpak Skórcz (B) - MKP Drzewiarz Szlachta (B)
3. Chojniczanka II Chojnice (Junior A) - Brda Rytel (B)
4. Olimpia Czersk (B) - Unia Presto Stal Klawkowo (B)
5. Hanza Lider Lniska (niezrzeszeni) - Cartusia II Kartuzy (B)
6. Gryf Goręczyno (B) - Słupia Sulęczyno (B)
7. Orzeł Gołubie (B) - Huragan Nowe Polaszki (B)
8. Olimpic Gdańsk (Junior A) - Morena Gdańsk (B)
9. KP Gdynia (B) - Osiczanka Osice (B)
10. GTS Juszkowo (B) - Jaguar II Gdańsk TKKF (B)
11. Wisła Steblewo (B) - GTS Rokitnica (B)
12. Stowarzyszenie Sędziów Pom ZPN (niezrzeszeni) - GKS Żukowo (B)
13. Marynarka Wojenna RP (niezrzeszeni) - UKS 82 Klukowo (B)
14. Gdańskie Centrum Edukacji (niezrzeszeni) - Santos Gdańsk (B)
15. Sztorm II Kosakowo (B) - Celtic Reda (B)
16. Norda Karwia (B) - Sztorm III Kosakowo (Junior A)
17. Kaszuby Połchowo (B) - Sokół Strzelno (B)
18. Huragan Smolno (B) - KS Dąbrówka Linia (B)
19.Nadmorska Liga Szóstek (niezrzeszeni) - Amator II Kiełpino (B)

Kolejna runda Pucharu Polski odbędzie się w dniu 04.09.2019 (środa).

Przewodniczący
Komisji ds. Rozgrywek
Pomorskiego Związku Piłki Nożnej
Robert Rybakowski


SŁUPSK: Losowanie meczów pierwszej rundy Pucharu Polski

Komisja informuje, że rozlosowała pary pierwszej rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Słupsk. Mecze pierwszej rundy odbędą się w dniu 21.08.2019 r o godzinie 18.00, z wyjątkiem meczu nr 1, który odbędzie się 28.08.2019 r. o godzinie 18.00. Kluby drużyn gospodarzy proszone są o wprowadzenie do systemu miejsc rozegrania meczów w nieprzekraczalnym terminie do dnia 09.08.2019 r.

1. Kolegium Sędziów Słupsk - KS Zaleskie
2. GKS Kołczygłowy – KS Kaszubia II Studzienice
3. Bizon Wolinia – Zenit Redkowice
4. Granit Kończewo – Słupia Charnowo
5. Błękitni Motarzyno – Urania Udorpie
6. Diament Trzebielino – Szansa Siemianice
7. Gryf Słupsk II S.A. – Rowokół Smołdzino
Wolny los: Stal Jezierzyce, KS Damnica, Magic Niezabyszewo, Słupia Kobylnica, Wybrzeże Objazda.

Losowanie drugiej rundy PP odbędzie się w dniu 22.08.2019 r. o godz.16.00.
Druga runda odbędzie się 04.09.2019 r. o godzinie 17.00.

Przewodniczący
Komisji ds. Rozgrywek Podokręgu Słupsk
Zenon Szulc

MALBORK:

(Aktualizacja z dnia 05.08.2019r.) Komisja ds. Rozgrywek Podokręgu Malbork informuje, iż losowanie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Malbork z dnia 31.07.2019r. zostaje anulowane w związku z brakiem uwzględnienia w losowaniu klubu Spójnia Sadlinki. Nowy Termin losowania 1.Rundy w którym wezmą udział kluby rozgrywek B klasy został wyznaczony na dzień 7.08.2019r. godz.14:00 w siedzibie Podokręgu Malbork.


Przewodniczący
Komisji ds. Rozgrywek Podokręgu Malbork
Michał Mikołajczak

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl