Obowiązek wypełniania składów w extranecie

Szanowni Państwo, W związku z zapisem w regulaminie rozgrywek (Art. 28), kluby IV ligi, klas okręgowych, III ligi Kobiet oraz pomorskiej ligi junior A i junior B zobowiązane są do wypełniania składów w extranecie.

Na 45 minut przed rozpoczęciem zawodów kierownicy drużyn zobowiązani są do wręczenia sędziemu wydruku sprawozdania sędziego zawierającego skład zawodników, wypełnionego w systemie Extranet. Wydruk musi być podpisany przez kapitana i kierownika zespołu, którzy przez złożenie podpisów potwierdzają prawidłowość danych ujętych w sprawozdaniu. W przypadku braku możliwości wypełnienia sprawozdania w systemie Extranet spowodowanej awarią systemu kierownicy drużyn zobowiązani są do wręczenia sędziemu odręcznie wypełnionego sprawozdania i dokonania jednocześnie zapisu o powodach odstąpienia wypełnienia składu w systemie Extranet. 

Powyższy wymóg obowiązuje kluby IV-ligowe, klasy Okręgowej, III ligi kobiet oraz pomorskiej ligi junior A i junior B. W niższych klasach rozgrywkowych zaleca się stosowanie systemu Extranet do wypełniania składu, jednakże nie jest to w sezonie 2017/20178 wymóg obligatoryjny. Za posiadanie druków (składów drużyn) odpowiedzialni są kierownicy drużyn, niezależnie czy są gospodarzami, czy gośćmi.Uwaga!

W Extranecie składy można zmienić do godziny przed meczem.

Proszę o stosowanie się do zapisu regulaminu.

​Instrukcja

Biuro Pomorskiego Związku Piłki Nożnej 

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl