Losowanie III rundy Pucharu Polski (Gdańsk)

Komisja ds. Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Gdańsku przedstawia wylosowane pary III rundy Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

​​Mecze zaplanowane są na dzień ​18.09.2019 (środa)

PP - 41 Start Mrzezino (A) - Sztorm Kosakowo (KO)
PP - 42 Gedania II Gdańsk (A) - Wisła Tczew (KO)
PP - 43 Kolejarz Chojnice (A) - GSS Potok Pszczółki (KO)
PP - 44 Chojniczanka II Chojnice (Junior A) - Gwiazda Karsin (IV)
PP - 45 Keramzyt Szprudowo (KO) - Chojniczanka Chojnice (KO)
PP - 46 Jaguar II Gdańsk TKKF (B) - Beniaminek 03 Starogard Gdański (KO)
PP - 47 Błyskawica Reda Rekowo (KO) - GKS Kolbudy (KO)
PP - 48 Sokół Bożepole Wielkie (A) - MKS Władysławowo (KO)
PP - 49 Nadmorska Liga Szóstek (niezrzeszeni) - Wietcisa Skarszewy (KO)
PP - 50 Zenit Łęczyce (KO) - GKS Kowale (IV)
PP - 51 Sokół Zblewo (KO) - Cartusia Kartuzy (IV)
PP - 52 Orzeł 1955 Trąbki Wielkie (KO) - Jaguar Gdańsk (IV)
PP - 53 Victoria Kaliska (KO) - GLKS Różyny (KO)
PP - 54 Tęcza Brusy (KO) - GKS Przodkowo (IV)
PP - 55 GTS Mokry Dwór (KO) - Sporting Leźno (KO)
PP - 56 Celtic Reda (B) - Kaszubia Kościerzyna (IV)
PP - 57 Klif Chłapowo (A) - Orkan Rumia MKS (KO)
PP - 58 Orzeł Subkowy (KO) - Wierzyca Pelplin (IV)
PP - 59 Santana Wielki Klincz (A) - Orlęta Reda (KO)
PP - 60 Radunia II Stężyca (A) - Gedania Gdańsk (IV)
PP - 61 KS Mściszewice (A) - Stolem Gniewino (IV)
PP - 62 KTS-K Wikęd II Luzino (A) - Lechia Gdańsk (IV)
PP - 63 Amator Kiełpino (A) - Arka Gdynia SSA (IV)
PP - 64 Hanza Lider Lniska (niezrzeszeni) - KTS-K Wikęd Luzino (IV)
PP - 65 Ogniwo Sopot (A) - Czarni Pruszcz Gdański (KO)
PP - 66 Sopocki Potok Kamionka (A) - Sopocka Akademia Piłkarska (KO)
PP - 67 WKS Lignowy Szlacheckie (B) - Wda Lipusz (IV)
PP - 68 Portowiec Gdańsk (A) - Meteor Pinczyn (KO)
PP - 69 Bałtyk II Gdynia (KO) - wolny los

Przewodniczący Komisji ds. Rozgrywek
Pomorskiego Związku Piłki Nożnej
/ - / Robert Rybakowski

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl