Losowanie Pucharu Polski kobiet i mężczyzn - Gdańsk

Komisja ds. Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej dokonała w dniu 11.09.2018 r. losowania par II rundy Pucharu Polski Kobiet oraz III rundy Pucharu Polski Mężczyzn.

II RUNDA PUCHARU POLSKI KOBIET

Mecze odbędą się dniu 19.09.2018 (środa) godzina do ustalenia.

PP - 5 Lew Lebork MKS (III LK) - Pogoń Gościniec Nad Wisłą Tczew (II LK)
PP - 6 Akademia Piłkarska LG (I LK) - Sztorm Gdańsk (I LK)

III RUNDA PUCHARU POLSKI MĘŻCZYZN

Mecze odbędą się dniu 19.09.2018 (środa) godzina do ustalenia.

PP - 42 Czarni Pruszcz Gdański (KO) - GKS Sierakowice (KO)
PP - 43 Klif Chłapowo (A) - Orlęta Reda (KO)
PP - 44 Orkan Rumia MKS (IV) - KTS-K Wikęd Luzino (IV)
PP - 45 Wierzyca Pelplin (III) - KP Starogard Gdański (IIII)
PP - 46 Sopocka Akademia Piłkarska (A) - Gedania II Gdańsk (KO)
PP - 47 KTS-K II Luzino (A) - Kaszubia Starzyno (A)
PP - 48 Brda Rytel (A) - Wda Lipusz (IV)
PP - 49 Radunia II Stężyca (A) - Wisła Długie Pole (A)
PP - 50 Start Mrzezino (A) - Sztorm Mosty (KO)
PP - 51 KS Mściszewice (A) - Lechia II Gdańsk (IV)
PP - 52 GSS Potok Pszczółki (KO) - Orzeł 1955 Trąbki Wielkie (KO)
PP - 53 GKS Przodkowo (IV) - Bałtyk Gdynia SKS (IIII)
PP - 54 FC Gowidlino (B) - Amator Kiełpino (A)
PP - 55 MKS Władysławowo (KO) - Zenit Łęczyce (KO)
PP - 56 KS Pomorski ZPN (niezrzeszony) - GTS Mokry Dwór (A)
PP - 57 Portowiec Gdańsk (KO) - Kamienica Królewska KS (KO)
PP - 58 Nadmorska Liga Szóstek (niezrzeszony) - Polonia Gdańsk (KO)
PP - 59 Cartusia Kartuzy (KO) - GKS Kolbudy (IV)
PP - 60 Arka II Gdynia (IV) - Gedania Gdańsk (IV)
PP - 61 Bałtyk Gdynia SKS Juniorzy (juniorzy) - Jaguar Gdańsk (IV)
PP - 62 Wisła Tczew (KO) - Keramzyt Szprudowo (KO)
PP - 63 Orzeł Subkowy (KO) - Beniaminek 03 Starogard Gdański (KO)
PP - 64 Sokół Zblewo (KO) - SNRR Borzechowo (KO)
PP - 65 Chojniczanka II 1930 Chojnice (KO) - Gwiazda Karsin (KO)
PP - 66 Wisła Steblewo (B) - Sporting Leźno (KO)
PP - 67 Celtic Reda (B) - Sokół Bożepole Wielkie (A)
PP - 68 Wierzyca Stara Kiszewa (A) - Tęcza Brusy (KO)
PP - 69 Oldboys Gdynia (niezrzeszony) - GKS Kowale (IV)
PP - 70 Borowiak Czersk (KO) - Kaszubia Kościerzyna (IV)
PP - 71 Bałtyk II Gdynia SKS (KO) - Radunia Stężyca (III)
PP - 72 LZS Bojano (A) - Stolem Gniewino (IV)
PP - 73 Wietcisa Skarszewy - wolny los

Zobowiązuje się kluby pełniące rolę gospodarza do powiadomienia drużyny gości oraz Związku (beata.suchorska@pomorski-zpn.pl) o godzinie i miejscu rozgrywania spotkania.

Przewodniczący Komisji ds. Rozgrywek
Pomorskiego Związku Piłki Nożnej
/-/ Robert Rybakowski

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl