Komisja ds. Licencji

Komunikat Komisji ds Licencji Klubowych (#10)

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje, że na posiedzeniu w dniu 04.07.2018 r. zgodnie z kalendarium procesu licencyjnego i odpowiednimi przepisami podręczników licencyjnych PZPN oraz uchwałą Zarządu Pomorskiego ZPN w sprawie przepisów szczegółowych dla klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach mistrzowskich w sezonie 2018/2019 poddano procedurze rozpatrzenie wniosków klubów B i klubów młodzieżowych.

więcej

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych (#9)

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje, że na posiedzeniu w dniu 04.07.2018r. zgodnie z kalendarium procesu licencyjnego i odpowiednimi przepisami podręczników licencyjnych PZPN oraz uchwałą Zarządu Pomorskiego ZPN w sprawie przepisów szczegółowych dla klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach mistrzowskich w sezonie 2018/2019 poddano procedurze rozpatrzenie wniosków klubów awansujących do III i IV ligi, klasy Okręgowej, klasy A oraz pozostałych klubów klasy A.

więcej

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych (#8)

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje, że po weryfikacji podjętych decyzji na posiedzeniu w dniu 19.06.2018r. zgodnie z odpowiednimi przepisami podręczników licencyjnych PZPN oraz uchwałą Zarządu Pomorskiego ZPN w sprawie przepisów szczegółowych dla klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach mistrzowskich w sezonie 2018/2019 poddano procedurze rozpatrzenie wniosków klubów klasy A i klasy B oraz klubów młodzieżowych.

więcej

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych (#7)

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje, że na posiedzeniu w dniu 19.06.2018 r. zgodnie z kalendarium procesu licencyjnego i odpowiednimi przepisami podręczników licencyjnych PZPN oraz uchwałą Zarządu Pomorskiego ZPN w sprawie przepisów szczegółowych dla klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach mistrzowskich w sezonie 2018/2019 poddano procedurze rozpatrzenie wniosków klubów klasy A i klasy B oraz klubów młodzieżowych.

więcej

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych (#6)

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje, że na posiedzeniu w dniu 01.06.2018r. zgodnie z kalendarium procesu licencyjnego i odpowiednimi przepisami podręczników licencyjnych PZPN oraz uchwałą Zarządu Pomorskiego ZPN w sprawie przepisów szczegółowych dla klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach mistrzowskich w sezonie 2018/2019 poddano procedurze rozpatrzenie wniosków klubów III i IV ligi oraz klasy Okręgowej.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl