Komisja ds. Licencji

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych [#8]

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje, że w trybie poza posiedzeniowym, zgodnie z właściwymi przepisami podręcznika licencyjnego PZPN oraz uchwałą Zarządu Pomorskiego ZPN w sprawie przepisów szczegółowych dla klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach mistrzowskich w sezonie 2019/2020 poddano procedurze rozpatrzenie wnioski klubów klasy B i młodzieżowych.

więcej

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych [#7]

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje, że w trybie pozaposiedzeniowym, zgodnie z właściwymi przepisami podręcznika licencyjnego PZPN oraz uchwałą Zarządu Pomorskiego ZPN w sprawie przepisów szczegółowych dla klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach mistrzowskich w sezonie 2019/2020 poddano procedurze rozpatrzenie wnioski klubów klasy A, B i młodzieżowych.

więcej

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych [#6]

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje, że na posiedzeniu w dniu 21.i 27.06.2019 r. zgodnie z kalendarium procesu licencyjnego i właściwymi przepisami podręcznika licencyjnego PZPN oraz uchwałą Zarządu Pomorskiego ZPN w sprawie przepisów szczegółowych dla klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach mistrzowskich w sezonie 2019/2020 poddano procedurze rozpatrzenie wnioski klubów młodzieżowych oraz awansujących do wyższych klas rozgrywkowych.

więcej

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych [#5]

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje, że na posiedzeniu w dniu 21.06.2019 r. zgodnie z kalendarium procesu licencyjnego i właściwymi przepisami podręcznika licencyjnego PZPN oraz uchwałą Zarządu Pomorskiego ZPN w sprawie przepisów szczegółowych dla klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach mistrzowskich w sezonie 2019/2020 poddano procedurze rozpatrzenie wnioski klubów klasy B.

więcej

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych [#4]

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje, że na posiedzeniu w dniu 21.06.2019 r. zgodnie z kalendarium procesu licencyjnego i właściwymi przepisami podręcznika licencyjnego PZPN oraz uchwałą Zarządu Pomorskiego ZPN w sprawie przepisów szczegółowych dla klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach mistrzowskich w sezonie 2019/2020 poddano procedurze rozpatrzenie wnioski klubów klasy Okręgowej i A.

więcej

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych [#3]

Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje, że na posiedzeniu w dniu 31.05.2019 r. zgodnie z kalendarium procesu licencyjnego i właściwymi przepisami podręcznika licencyjnego PZPN oraz uchwałą Zarządu Pomorskiego ZPN w sprawie przepisów szczegółowych dla klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach mistrzowskich w sezonie 2019/2020 poddano procedurze rozpatrzenie wniosków klubów IV ligi i klasy Okręgowej.

więcej

Komunikat Komisji ds. Licencji Klubowych [#2]

Biorąc pod uwagę liczne zapytania dotyczące procedury licencyjnej i dopełnienia obowiązku złożenia oświadczenia dotyczącego Kryterium Finansowego, stosownie do znowelizowanych przepisów w tym zakresie, Komisja ds. Licencji Klubowych Pomorskiego ZPN informuje, że Klub składając oświadczenie dotyczące zobowiązań finansowych zobligowany jest uzyskać potwierdzenie z księgowości Pomorskiego ZPN składanego oświadczenia w zakresie F.02.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl