Struktura Pomorskiego ZPN

Zarząd

  • Radosław

    Michalski

    Prezes

  • Andrzej

    Szwarc

    Wiceprezes ds. Szkolenia

  • Maciej

    Wierzbowski

    Wiceprezes ds. Rozgrywek

  • Józef

    Dąbrowski

    Sekretarz

  • Olaf

    Dramowicz

    członek

  • Marek

    Gałczyński

    Członek

  • Marek

    Jankowski

    członek

  • Paweł

    Kryszałowicz

    członek

  • Anna

    Moritz

    Członek

  • Jan

    Ponulak

    Członek

  • Ireneusz

    Stencel

    Członek

  • Rafał

    Szlas

    Członek

Komisja Rewizyjna

  • Andrzej

    Nisiewicz

    Przewodniczący

  • Adam

    Drozd

    Wiceprzewodniczący

  • Leszek

    Różycki

    Sekretarz

  • Janusz

    Fila

    członek

  • Zbigniew

    Walczak

    członek

Rzecznicy

  • Krzysztof

    Malinowski

    Rzecznik Ochrony Prawa Związkowego

  • Jerzy

    Schwarz

    Rzecznik Etyki

Piłkarski Sąd Polubowny

  • Sylwia

    Grzybowska

    Przewodnicząca

  • Bartosz

    Sambożuk

    Wiceprzewodniczący

  • Jakub

    Nowak

    Sekretarz

  • Małgorzata

    Dubyna-Kokoszczyńska

    Członek

  • Marcin

    Derlacz

    Członek

  • Marcin

    Jadwiszczok

    Członek

  • Michał

    Grochowiecki

    Członek

Komisja ds. Licencji Klubowych

  • Józef

    Dąbrowski

    Przewodniczący

  • Tomasz

    Bocheński

    Wiceprzewodniczący

  • Dawid

    Michalski

    Sekretarz

  • Jerzy

    Wnuk-Lipiński

    Członek

  • Krzysztof

    Waszkiewicz

    Członek

  • Wojciech

    Krasucki

    członek

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych

  • Błażej

    Jenek

    Przewodniczący

  • Roman

    Strzelecki

    Wiceprzewodniczący

  • Łukasz

    Karski

    Sekretarz

  • Paweł

    Raczak

    Członek

Komisja ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich

  • Gerard

    Sobecki

    Przewodniczący

  • Błażej

    Jenek

    Wiceprzewodniczący

  • Dawid

    Kręcki

    Sekretarz

  • Henryk

    Jaskólski

    Członek

  • Henryk

    Nowacki

    członek

  • Adam

    Wysocki

    Członek

  • Andrzej

    Szaj

    Członek

  • Dariusz

    Wątróbski

    członek

  • Rafał

    Hołubowski

    Członek

Komisja ds. Rozgrywek

  • Robert

    Rybakowski

    Przewodniczący

  • Janusz

    Leyk

    Wiceprzewodniczący

  • Michał

    Sobala

    Sekretarz

  • Tadeusz

    Michalski

    członek

  • Krzysztof

    Warmuz

    Członek

  • Przemysław

    Wolski

    Członek

  • Karol

    Ważny

    Członek

  • Rafał

    Kluk

    członek

  • Wiesław

    Włodarczyk

    członek

Komisja Dyscyplinarna

  • Michał

    Sambożuk

    Przewodniczący

  • Andrzej

    Toczyński

    Wiceprzewodniczący

  • Kamil

    Dunaj

    Sekretarz

  • Bogusław

    Szumichora

    Członek

  • Grzegorz

    Łangowski

    Członek

  • Karolina

    Dłużewska

    Członek

  • Waldemar

    Krajewski

    Członek

Komisja ds. Licencji Sędziowskich

  • Maciej

    Wierzbowski

    Przewodniczący

  • Anna

    Moritz

    Wiceprzewodnicząca

  • Piotr

    Cwalina

    Sekretarz

  • Tomasz

    Góreczny

    Członek

  • Wiesław

    Włodarczyk

    Członek

Komisja ds. Szkolenia

  • Tomasz

    Borkowski

    Przewodniczący

  • Marek

    Jankowski

    Wiceprzewodniczący

  • Jakub

    Frydrych

    Sekretarz

  • Stanisław

    Mikołajczyk

    Członek

  • Ireneusz

    Stencel

    Członek

  • Bogdan

    Kazojć

    Członek

  • Edward

    Klejndinst

    członek

  • Grzegorz

    Obiała

    członek

  • Grzegorz

    Bednarczyk

    Członek

  • Jarosław

    Bieniuk

    członek

  • Jerzy

    Smuczyński

    członek

Komisja ds. Piłkarstwa Młodzieżowego

  • Bogusław

    Kaczmarek

    Przewodniczący

  • Olaf

    Dramowicz

    Wiceprzewodniczący

  • Karol

    Złonkiewicz

    Sekretarz

  • Karol

    Wasielewski

    Członek

  • Franciszek

    Kaszubowski

    członek

  • Henryk

    Pawłowski

    członek

  • Łukasz

    Jeżewski

    członek

  • Małgorzata

    Mierzejewska

    Członek

  • Paweł

    Wypij

    członek

  • Tomasz

    Zaborowski

    członek

  • Tomasz

    Sznigierewicz

    członek

  • Tomasz

    Kempa

    członek

Rada trenerów

  • Wojciech

    Łazarek

    Przewodniczący Rady Trenerów

  • Bogusław

    Kaczmarek

    Wiceprzewodniczący

  • Mieczysław

    Gierszewski

    Sekretarz

  • Adam

    Adamus

    Członek

  • Edward

    Klejndinst

    członek

  • Jerzy

    Jastrzębowski

    Członek

  • Józef

    Gładysz

    Członek

  • Marian

    Geszke

    Członek

  • Michał

    Globisz

    Członek

  • Wojciech

    Przybylski

    członek

Komisji ds. Licencji Trenerskich

  • Andrzej

    Szwarc

    Przewodniczący

  • Łukasz

    Radzymiński

    Wiceprzewodniczący

  • Stanisław

    Mikołajczyk

    Wiceprzewodniczący

  • Paweł

    Wypij

    Sekretarz

  • Tomasz

    Borkowski

    Członek

  • Tomasz

    Kafarski

    Członek

  • Wojciech

    Łazarek

    Członek

  • Mariusz

    Pawlak

    Członek

  • Tadeusz

    Żakieta

    Członek

  • Henryk

    Pawłowski

    członek

  • Józef

    Gładysz

    Członek

Komisja ds. Futsalu i Piłki Plażowej

  • Bogdan

    Duraj

    Przewodniczący

  • Dariusz

    Bilicki

    Wiceprzewodniczący

  • Janusz

    Leyk

    Sekretarz

  • Henryk

    Jaskólski

    Członek

  • Grzegorz

    Mierzejewski

    członek

  • Henryk

    Kuczma

    członek

Związkowa Komisja Odwoławcza

  • Mariusz

    Tkaczyk

    Przewodniczący

  • Zbigniew

    Wiśniewski

    Wiceprzewodniczący

  • Stanisław

    Rajewicz

    Sekretarz

  • Janusz

    Zygmuntowicz

    członek

  • Jarosław

    Klauzo

    Członek

Komisja ds. Odznaczeń

  • Anna

    Moritz

    Przewodnicząca

  • Rafał

    Szlas

    Wiceprzewodniczący

  • Rafał

    Buchalski

    Sekretarz

  • Paweł

    Kryszałowicz

    członek

  • Dariusz

    Bohonos

    członek

  • Ksawery

    Grubba-Schroeder

    członek

Komisja Grantowa

  • Marek

    Jankowski

    Przewodniczący

  • Rafał

    Kondysiak

    Wiceprzewodniczący

  • Piotr

    Muziński

    Sekretarz

  • Rafał

    Bielawa

    Członek

  • Sebastian

    Czajka

    Członek

Biuro Związku

  • Agnieszka

    Matuszewska

    Dyrektor Biura

  • Beata

    Suchorska

    Referent Komisji ds. Rozgrywek

  • Rafał

    Buchalski

    Administrator Strony

  • Grzegorz

    Mółka

    Referent ds. Komisji Dyscyplinarnej

  • Małgorzata

    Maculewicz

    Pracownik ds. rozliczeń i rachunkowości

  • Zbigniew

    Motyka

    Główny Księgowy