ZSSiO w Gdańsku - Nabór do I klasy LO o profilu piłka nożna

Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących znajdujący się w Gdańsku przy ulicy Subisława 22 jako partner Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zaprasza do podjęcia nauki w naszej szkole w klasie pierwszej, a także drugiej o profilu „Piłka Nożna” na rok szkolny 2018/2019.

​Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą w znacznym stopniu poprawić własne umiejętności gry w piłkę nożną.

> Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę trenerską, która zdobywała doświadczenie w najlepszych trójmiejskich klubach, a także z młodzieżowymi Reprezentacjami Kadr Wojewódzkich Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. 

> Treningi odbywają się codziennie w ramach zajęć szkolnych w godzinach przedpołudniowych. Organizujemy także coroczny wyjazd na zgrupowanie sportowe. W ramach zajęć treningowych odbywają się mecze towarzyskie z drużynami klubów piłkarskich, ponadto zajęcia odbywają się na basenie, treningi z dziedziny fitness i odnowy biologicznej.

Ponadto podczas trzyletniej nauki Trenerzy pomagają ukierunkować uczniów do podjęcia pracy w dziedzinie sportu i rekreacji np. Trenera piłki nożnej, po uprzednio skończonych kursach organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej, lub podjęcia studiów wyższych na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu

> Dla osób z poza trójmiasta jest możliwość zakwaterowania w internacie, który znajduje się w budynku szkoły. 

> Uczniami naszej szkoły byli m.in.: Sebastian Mila, Grzegorz Krychowiak, Paweł Wszołek, Marcin Budziński, Filip Modelski, Mateusz Szwoch czy Michał Szromnik.

>  Testy sprawnościowe do klasy I LO (piła nożna) odbędzie się dnia 16.05 (środa) o godzinie 11.00 na boisku "Orlik" przy szkole (zbiórka w holu szkoły o godzinie 10.45. Kandydaci są zobowiązani do telefonicznej rejestracji przed egzaminem do sekretariatu szkoły pod nr. 058 557 94 45. Osoby które nie będą mogły osobiście się stawić (choroba, wypadki losowe) w tym terminie, prosimy o zgłaszanie się indywidualnie na w/w numer.

> Kandydaci przed przystąpieniem do egzaminu powinni przedstawić aktualne badania lekarskie (lekarz sportowy).

> Egzamin będzie się składał z dwóch części: 
1. test szybkości (30 m)
2. Gra ( oceniane będą m.in.: umiejętności techniczno-taktyczne, szybkość podejmowania decyzji podczas gry czy kreatywność gracza)

Dodatkowe informacje związane ze sprawami organizacyjnymi można uzyskać telefonicznie pod numerem: 505133066

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl