Zaproszenie na mecz Marynarki Wojennej RP i Royal Navy

Zapraszamy na międzynarodowy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Marynarki Wojennej RP i Royal Navy (Królewską Marynarką Wojenną Wielkiej Brytanii).

Mecz zostanie rozegrany w poniedziałek 3 grudnia 2018 r. o godz. 15.30 na Narodowym Stadionie Rugby, Gdyńskie Centrum Sportu ul. Kazimierza Górskiego 10 (wstęp wolny od opłat).

Mecz jest rozgrywany w ramach wizyty fregaty HMS Westminster w Gdyni. Fregata zostanie udostępniona do zwiedzania dla mieszkańców Gdyni w dniu poprzedzającym mecz, tj. w niedzielę w godz. 13.00-16.00 przy Nabrzeżu Francuskim (ul. Polska 1).

Mecz jest jednocześnie ostatnim sportowym wydarzeniem organizowanym dla uczczenia 100 lecia utworzenia Marynarki Wojennej RP. W poprzednich meczach rozgrywanych 23 i 26 czerwca reprezentacja MW RP zmierzyła się z drużynami USA i Chin, wygrywając oba spotkania. Drużyny wystąpią w strojach w swoich tradycyjnych barwach: Royal Navy w Navy Blue (granatowe) natomiast MW RP w biało-czerwonych. Zachęcamy do zabrania gadżetów w barwach narodowych.

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl