WYBRZEŻE FILTRUS CUP 2018 - relacja

W dniu 09.12.2018 r w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim odbył się TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ WYBRZEŻE FILTRUS CUP 2018

Turniej był organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Wybrzeże Gdańsk oraz nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół Ogólnokształcących pani mgr Joanny Berlik i mgr Magdaleny Szczepańskiej. W turnieju uczestniczyło 9 drużyn z Gdańska i województwa pomorskiego (łącznie prawie 100 zawodników). Drużyny rywalizowały w jednej grupie rozgrywając mecze w systemie każdy z każdym. Zespoły grały bez punktów, co w znaczny sposób podniosło poziom turnieju i wpłynęło na fantastyczną atmosferę wśród dzieci, opiekunów i kibicujących rodziców. Zwycięzcami turnieju byli wszyscy jego uczestnicy, którzy otrzymali złote medale.

Uczestnicy turnieju:
1-UKS Wybrzeże Gdańsk
2-SP 1 Pruszcz Gdański I
3-SP 1 Pruszcz Gdański II
4-Osiczanka Osice I
5-Osiczanka Osice II
6-AS Piłeczka Pruszcz Gdański
7-KP Gdynia
8-Orły Osowa
9-KS Gowidlino

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Wszystkie zespoły biorące udział w turnieju

Najlepszym bramkarzem turnieju został Szymon Gołąbko z zespołu SP 1 Pruszcz Gdański II, a najlepszym zawodnikiem trenerzy wybrali także Szymon Gołąbko. Każdy trener wybrał jego zdaniem najlepszego zawodnika swojego zespołu. Zawodnicy otrzymali statuetki. Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali słodycze. Puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe wręczali trenerzy SP I Pruszcz Gdański, UKS Wybrzeże Gdańsk oraz przedstawiciele sponsorów turnieju, dziękując wszystkim zawodnikom, którzy uczestniczyli w zawodach i życzyli dalszych sukcesów sportowych.

Impreza odbyła się dzięki instytucjom i firmom działającym na terenie Gdańska i woj. pomorskiego:
Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku
Filtrus Sławomir Maczuga
Elkotech
Piekarnia Kidzyński
Pierogarnia Mandu
Stacja Paliw Avia Wojanowo
Elnaft
Zespół Szkół Samochodowych w Gdańsku
Patronat medialny nad imprezą objęło Radio Gdańsk oraz telewizja północna Pruszcz Gdański.

Dziękujemy wszystkim.


Turniej współfinansowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl