Wakacyjna Liga Piłki Nożnej na orliku w Kębłowie

Za nami już trzy kolejki, organizowanej przez Pawła Hinz i Maksa Graczyka, Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej na orliku w Kębłowie, jesteśmy na półmetku rozgrywek!

W ostatnim tygodniu obyło się bez wielkich niespodzianek. W najmłodszej kategorii zwyciężył zespół Miszcze Nad Miszczami, który przewodzi również w klasyfikacji generalnej, nieznacznie wyprzedzając ekipy FC Nikt Nas Nie Chce oraz Coco Jambo Robakowo.

W kategorii 2002 i młodsi do walki o końcowe zwycięstwo włączyła się drużyna Burmistrz Team, w finale pokonując liderów tabeli z Rudego Pawlika. Tuż za nimi znalazły się Dzikie Kaczki oraz Gwiazdy Time.

Zmagania w najstarszej kategorii wygrała drugi raz z rzędu ekipa Albania Team, która po wpadce w pierwszym turnieju, ewidentnie wraca na właściwe tory. W finale ograli FC Drwali, którzy utrzymali coraz to mniej wyraźne prowadzenie w tabeli. Miejsce na najniższym stopniu podium przypadło tym razem zespołowi Kasztan Wracaj Na Kasę.

W tabeli strzelców prowadzą odpowiednio: w kat. 2005 – Kacper Mienik (16 bramek), w kat. 2002 – Beniamin Damps (14 bramek), a w kat. ’98 – Dominik Rietz (9 bramek).


Wspierają nas:

GOSRiT Luzino, Fundacja PZU, Zajazd Chata Kębłowo, ATROL, Danplex, ABAT, LZS, Gmina Luzino, Trampkarze.pl, Wikęd, Uwolnij Piłkę, Pomorski LZS, Pomorski ZPN

Pełne tabele, wyniki, najpiękniejsze bramki, wywiady, zdjęcia i konkursy na naszym profilu na fb: https://www.facebook.com/pg/wakacyjnaliga2017/posts/?ref=page_internal

Warto też zobaczyć wywiad z naszą „Gwiazdą” : https://www.facebook.com/wakacyjnaliga2017/videos/1224418000996560/  

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl