Vigo Tuchom - relacja z turnieju

W kolejną 101. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę zorganizowaliśmy ostatni tegoroczny turniej piłki nożnej zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

W rozgrywkach dzieci w dwóch kategoriach wiekowych spotkały ze sobą drużyny sześcioosobowe, zaś mecze rozgrywane były formułą każdy z każdym. Łącznie do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn i blisko 80 zawodników i zawodniczek. W tym dniu liczyła się przede wszystkim obecność, udział i wspólna integracja, ponieważ ideą sportu jest to, aby łączyć ludzi. I taki cel przyświecał wszystkim tym którzy pomogli w organizacji tego sportowego wydarzenia. Rywalizacja dzieci w dwóch kategoriach wiekowych przebiegała w formie festynu sportowego. Po rozgrywkach wszyscy wspólnie - zawodnicy, rodzice i kibice - odśpiewaliśmy Mazurka Dąbrowskiego. Nie zabrakło elementów narodowych, które uczestnicy przygotowali specjalnie na tą okazję. Zespoły biorące udział w turnieju otrzymały puchary, wyróżnieni zawodnicy statuetki, a wszyscy uczestnicy i opiekunowie drużyn specjalnie przygotowane okolicznościowe medale, ciepły posiłek i poczęstunek. Po zmaganiach dzieci rozegraliśmy również kolejne mecze seniorów w ramach "Gminnej Ligi Oldboyów 35+".

Wielkie podziękowania kierujemy do wszystkich podmiotów które wsparły nasze działania finansowo oraz organizacyjnie: Pomorski Związek Piłki Nożnej, Gmina Żukowo, Pomorski Sport.


Turniej współfinansowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl