Turniej Walentynkowy w Marzęcinie - relacja

W sobotę 23 lutego rozegraliśmy turniej halowy w Marzęcinie dla roczników 2007/2008.

Udział w nim wzięło 8 drużyn: LKS ŻUŁAWY I i II, ZSP MARZĘCINO, GTS PRZEJAZDOWO, WISŁA TCZEW, ŻTS BŁĘKITNI KMIECIN, MORZE STEGNA i CZARNI PRZEMYSŁAW.

Cały turniej przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Licznie zgromadzeni kibice (w szczególności rodziny zawodników w bardzo kulturalny sposób dopingowały swoje drużyny). Ostatecznie w meczu finałowym, który jak podkreślali trenerzy i kibice, był najlepszym pojedynkiem dnia, zmierzyły się zespoły LKS ŻUŁAWY II i MORZE STEGNA. Mecz do samego końca trzymał w napięciu i ostatecznie zakończył się zwycięstwem drużyny LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI II 1:0. W meczu o trzecie miejsce drużyna WISŁY TCZEW pokonała ZSP MRZĘCINO 6:0.

Poniżej końcowa klasyfikacja turnieju:
1. LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI II
2. MORZE STEGNA
3. WISŁA TCZEW
4. ZSP MARZĘCINO
5. LKS ŻUŁAWY NOWY DWÓR GDAŃSKI I
6. GTS PRZEJAZDOWO
7. CZARNI PRZEMYSŁAW
8. ŻTS BŁĘKITNI KMIECIN

Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik zwycięskiej drużyny Paweł Barc, najlepszym strzelcem Damian Bagiński z Morze Stegna, natomiast najlepszym zawodnikiem został wybrany Miłosz Dytrych z Wisły Tczew. Nagrody drużynom oraz zawodnikom wręczali prezes LKS ŻUŁAWY pan Waldemar Sobczak wiceprezes i wieloletni bramkarz kilku klubów ekstraklasowych pan Krzysztof Pilarz.

Jako organizator jestem bardzo zadowolony oczywiście z miejsc zajętych przez moje drużyny, ale przede wszystkim z poziomu gry jaki prezentowali moi zawodnicy i z innych drużyn.


Turniej współfinansowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl