Turniej w Choczewie o puchar Ośrodka Wypoczynkowo-kolonijnego "Janina" w Nowęcinie

19.10.2019 r. to dzień w, którym zorganizowaliśmy turniej dla roczników 2009 i 2011 na dworze. Zaszczyciły nas zespoły z Gdyni oraz Słupska, Lębork miał dwóch swoich reprezentantów po jednym w kategorii 2011 i 2009. Nie zabrakło Bolszewa i Łeby. Każda ekipa rozegrała 8 spotkań a niektórzy nawet 9, wiec było wiele grania i każde spotkanie było równie emocjonujące, co finał mistrzostw świata. W kategorii 2011 zagraliśmy systemem mecz - rewanż każdy z każdym a zwycięzcą został DIEGO LĘBORK, tuż za nim AP Gryf Słupsk a na trzecim miejscu Latarnik Zieloni. W kategorii 2009 zagraliśmy rundę zasadniczą każdy z każdym i pierwsze 3 miejsca grały ze sobą o końcowe zwycięstwo, a drużyny z miejsc 4-7 grały o puchar Fair Play. Turniej wygrał nasz rocznik 2009 Latarnik, na 2 miejscu uplasował się AP Gryf Słupsk, a na 3 GOSRiT Luzino. Puchar Fair Play zdobył Cassubian Bolszewo.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wiele emocji oraz grę fair. Trenerom za wspaniałe podejście do nas jako organizatorów oraz do naszych sędziów. Sędziom dziękujemy za wytrwałość i obiektywne "gwizdanie" i tu trzeba podkreślić, że rocznik 2006 naszego klubu spisał się REWELACYJNIE! w roli sędziów. Rodzicom zawodników za wspaniały doping, a rodzicom naszych zawodników za organizację kafejki.

Dziękujemy sponsorom Usługi Budowlane "Mati" Mateusz Dettlaff, PGE Ej1 - realizator programu Świadomie o Atomie, Nadleśnictwo Choczewo Pomorskiemu ZPN.
Dziękujemy naszym partnerom Gminie Choczewo za udostępnienie obiektów, oraz Panu Tomkowi Lorek za czuwanie nad kwestią techniczną turnieju.

UCZESTNICY TURNIEJU W KATEGORII U8
LATARNIK ZIELONI
LATARNIK NIEBIESCY
DIEGO LĘBORK
AP GRYF SŁUPSK
MŁODE ORŁY ŁEBA

UCZESTNICY TURNIEJU W KATEGORII U10
LATARNIK CHOCZEWO
CASSUBIAN BOLSZEWO
AP GRYF SŁUPSK
LEW LĘBORK
MŁODE ORŁY ŁEBA
GOSRIT LUZINO
AP GDYNIA


Turniej współfinansowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl