Turniej Pomorskiej Ligi Halowej - relacja

18 lutego na Sali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie odbyła się 2. kolejka Pomorskiej Ligi Halowej Kobiet. W obu kategoriach najlepsza była drużyna GKS Żukowo.

Organizatorami turnieju byli Canicuła Bytów, GKS Żukowo, Olimpico Malbork oraz wspomagający Pomorski Związek Piłki Nożnej miasta Bytów, Żukowo i Wejherowo. Organizatorzy Turnieju dziękują wszystkim za współpracę podczas rozgrywaniu Pomorskiej Ligi Halowej.

SENIORKI:
CANICUŁA Bytów – NIGHTSHADOWS Wejherowo 2:4
Palulina Lublewska 2 – Marta Kobiela 3, Natalia Grabarek
Zawodniczka mecz: Marta Kobiela

KAPERKI Puck – GKS Żukowo 1:6
Natalia Krukowska – Irmina Kaproń-Ollik 2, Paulina Magulska 4
Zawodniczka meczu: Paulina Magulska

NIGHTSHADOWS – GKS Żukowo 0:2
Natalia Grunwald, Klaudia Socha
Zawodniczka meczu: Natalia Grunwald

CANICUŁA – KAPERKI 7:1
Paulina Lublewska 4, Justyna Siwik 2, Sara Strychalska 1 – Zuzanna Nowicka
Zawodniczka meczu: Paulina Lublewska

NIGHTSHADOWS – KAPERKI 2:1
Marta Kobiela 2 – Klaudia Nowak
Zawodniczka meczu: Natalia Grabarek

CANICUŁA – GKS Żukowo 1:6
Paulina Lublewska – Irmina Kaproń-Ollik, Paulina Magulska 3, samobójcza, Marta Piotrowiak
Zawodniczka meczu: Karolina Rużyła

Tabela po 2 kolejce:
1. GKS Żukowo 16, 27-8
2. NIGHTSHADOWS Wejherowo 10, 13-11
3. CANICUŁA Bytów 9, 22-19
4. KAPERKI Puck 0, 4-27

Strzelczynie:
14 – Paulina Lublewska (Canicuła)
13 – Paulina Magulska (GKS Żukowo)
8 – Marta Kobiela (NightShadows)
7 – Irmina Kaproń-Ollik (GKS)
5 – Justyna Siwik (Canicuła)
2 – Ewelina Kreft, Natalia Grabarek (obie Nightshawows), Natalia Grunwald (GKS), Zuzanna Nowicka (Kaperki)
1 – Paulina Mach (NightShadows), Magdalena Cieszyńska, Klaudia Socha, Marta Piotrowiak, Celina Kruszyńska (wszystkie GKS), Karolina Rużyła, Sara Strychalska (obie Canicuła), Natalia Krukowska, Klaudia Nowak (obie Kaperki Puck)

MŁODZICZKI:
KAPERKI Puck – PANTERY Sierakowice 1:2
Milena Miklewicz – Daria Sychta, Paulina Miotk
Zawodniczka meczu: Jagoda Nowak

CANICUŁA Bytów – OLIMPICO Malbork 0:2
Julia Jędrzejewska, Julia Wodzińska
Zawodniczka meczu: Julia Jędrzejewska

GKS Żukowo – KAPERKI 5:0
Agata Murawska 2, Kinga Hinc, Agata Ziółek, Patrycja Lubocka
Zawodniczka meczu: Agata Murawska

PANTERY – GKS Żukowo 1:1
Julianna Cymen – Kinga Hinc
Zawodniczka meczu: Julianna Cymen

OLIMPICO – KAPERKI 3:1
Julia Wodzińska, Julia Jędrzejewska 2 – Natalia Ustarbowska
Zawodniczka meczu: Kamila Roszman

CANICUŁA – PANTERY 0:1
Wiktoria Malek
Zawodniczka meczu: Wiktoria Malek

CANICUŁA – GKS Żukowo1:3
Julia Radde – Agata Ziółek, Kinga Hinc, Agata Murawska
Zawodniczka meczu: Julia Radde

PANTERY – OLIMPICO 2:1
Julianna Cyman, Karolina Koszałka – Julia Jędrzejewska
Zawodniczka meczu: Julia Wodzińska

CANICUŁA – KAPERKI 5:1
Julia Radde 3, Amelia Peplińska 2 – Jagoda Nowak
Zawodniczka meczu: Amelia Peplińska

GKS – OLIMPICO 3:1
Agata Murawska 3 – Julia Jędrzejewska
Zawodniczka meczu: Nadia Jędrzejewska

Tabela po 2 kolejce:
1. Pantery Sierakowice 20, 14-5
2. GKS Żukowo 18, 21-7
3. Canicuła 10, 16-11
4. Olimpico 9, 11-14
5. Kaperki 0, 6-31

Strzelczynie:
12 – Julia Radde (Canicuła Bytów)
11 – Agata Murawska (GKS Żukowo)
7 – Julianna Cyman (Pantery Sierakowice)
5 – Julia Wodzińska, Julia Jędrzejewska (obie Olimpico Malbork), Kinga Hinc (GKS)
4 – Agata Ziółek (GKS)
3 – Rokasna Osiecki (Kaperki Puck)
2 – Kalina Zielinska, Amelia Peplińska (obie Canicuła), Wiktoria Malek (Pantery)
1 – Dajana Kobiela, Daria Sychta, Paulina Miotk, Karolina Koszałka, Dominika Bojanowska (wszystkie Pantery), Martyna Mikuła (Olimpico), Milena Miklewicz, Jagoda Nowak, Natalia Ustarbowska (wsz


Turniej współfinansowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2017/2018
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl