Turniej piłki nożnej w Lisewie Malborskim – Relacja

Na koniec wakacji w Lisewie odbył się turniej piłki nożnej roczników 2011 i 2012, którego celem było popularyzowanie uprawniania sportu wśród dzieci na terenie wiejskim.

Do turnieju zgłosiło się siedem drużyn z czterech klubów tj. Lisovia Lisewo Malborskie, Olimpico Malbork, Delta Nowy Staw i AP Tczew. Zespoły grały w dwóch grupach:
Grupa 2011
1. Lisovia Lisewo
2. Olimpico Malbork
3. Delta Nowy Staw
4. AP Tczew

Grupa 2012
1. Lisovia Lisewo
2. Olimpico Malbork
3. Delta Nawy Staw

Uczestnicy turnieju w rozgrywkach walczyli dzielnie o każdą piłkę i cieszyli się z każdej zdobytej bramki. Na zakończenie turnieju wszystkich uczestników nagrodzono medalami, a drużyny otrzymały pamiątkowe puchary. Sponsorami tego turnieju byli: Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku, Klub Lisovia Lisewo oraz rodzice młodych piłkarzy.Nadmienić należy, iż w trakcie turnieju nastąpiła niespodzianka w postaci wręczenia 10 piłek przez byłego zawodnika Lisovii Marka Liedtke (obecnie zamieszkałego w Niemczech). Turniej ten spełnił założone cele w popularyzacji piłki nożnej na wsi. Po turnieju zgłosili się dwoje rodziców z dziećmi celem chęci do uprawiania piłki nożnej w klubie Lisovia Lisewo.


Turniej współfinansowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl