Turniej ŁĄCCY CUP 2018 - wyniki

Dnia 27 maja 2018 roku dość nietypowo, bo w Lipnicy na Stadionie Gminnym odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Bytów Ryszarda Sylki oraz Pomorskiego ZPN turniej ŁĄCCY CUP 2018, którego organizatorem było U2 Bytów.

Wzięło w nim udział 12 grużyn z województw: warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz pomorskiego. Graliśmy na dwóch boiskach, systemem 8 w polu plus bramkarz ze spalonymi, a mecze trwały 18 minut bez zmiany stron. Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup turniejowych w których padły następujące wyniki:

Grupa A:
U2 Bytów czerwoni - Gryf Wejherowo 0:2
Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk 0:1
Jaguar Gdańsk - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:1
U2 Bytów czerwoni - Gryf Słupsk 2:1
Gryf Wejherowo - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:4
Jaguar Gdańsk - Bałtyk Koszalin 0:0
U2 Bytów czerwoni - MUKS CWZS Bydgoszcz 0:3
Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 0:2
Gryf Wejherowo - Bałtyk Koszalin 0:0
U2 Bytów czerwoni - Jaguar Gdańsk 1:3
MUKS CWZS Bydgoszcz - Bałtyk Koszalin 1:0
Gryf Wejherowo - Gryf Słupsk 0:0
U2 Bytów czerwoni - Bałtyk Koszalin 0:1
Jaguar Gdańsk - Gryf Wejherowo 0:0
MUKS CWZS Bydgoszcz - Gryf Słupsk 2:0

Tabela grupy A:

1. MUKS CWZS Bydgoszcz 15 pkt. bramki 11:0 półfinał
2. Jaguar Gdańsk 12 pkt. bramki 5:2 półfinał
3. Gryf Wejherowo 6 pkt. bramki 2:4 play-off 5-8
4. Bałtyk Koszalin 5 pkt. bramki 1:2 play-off 5-8
5. Gryf Słupsk 4 pkt. bramki 2:6 play-off 9-12
6. U2 Bytów czerwoni 3 pkt. bramki 2:10 play-off 9-12

Grupa B:

Drutex-Bytovia Bytów - Beniamienk 03 Starogad Gd. 0:2
Olimpia Osowa - Polonia Lidzbark Warmiński 2:0
U2 Bytów zieloni - UKS Gol Brodnica 0:2
Drutex-Bytovia Bytów - Polonia Lidzbark Warmiński 0:0
Beniamienk 03 Starogad Gd. - UKS Gol Brodnica 0:1
U2 Bytów zieloni - Olimpia Osowa 2:0
Drutex-Bytovia Bytów - UKS Gol Brodnica 1:6
U2 Bytów zieloni - Polonia Lidzbark Warmiński 0:0
Beniamienk 03 Starogad Gd. - Olimpia Osowa 0:0
U2 Bytów zieloni - Drutex-Bytovia Bytów 2:0
UKS Gol Brodnica - Olimpia Osowa 3:0
Beniamienk 03 Starogad Gd. - Polonia Lidzbark Warmiński 0:3
Drutex-Bytovia Bytów - Olimpia Osowa 1:0
U2 Bytów zieloni - Beniamienk 03 Starogad Gd. 2:0
UKS Gol Brodnica - Polonia Lidzbark Warmiński 2:0

Tabela grupy B:
1. UKS Gol Brodnica 15 pkt. bramki 14:1 półfinał
2. U2 Bytów zieloni 10 pkt. bramki 6:2 półfinał
3. Polonia Lidzbark Warmiński 5 pkt. bramki 3:4 play-off 5-8
4. Beniamienk 03 Starogad Gd 4 pkt. bramki 2:6 play-off 5-8
5. Drutex-Bytovia Bytów 4 pkt. bramki 2:10 play-off 9-12
6. Olimpia Osowa 4 pkt. bramki 2:6 play-off 9-12

O miejscach 4-6 w grupie B decydowała mała tabelka

Play-off miejsca 9-11
U2 Bytów czerwoni - Drutex-Bytovia Bytów 1:1, karne 2:1
Gryf Słupsk - Olimpia Osowa 2:1

Play-off miejsca 5-8
Gryf Wejherowo - Beniamienk 03 Starogad Gd.1:0
Bałtyk Koszalin - Polonia Lidzbark Warmiński 1:0

Półfinały
MUKS CWZS Bydgoszcz - U2 Bytów zieloni 1:0
UKS Gol Brodnica - Jaguar Gdańsk 4:0

Mecz o miejsce 11
Drutex-Bytovia Bytów - Olimpia Osowa 0:1

Mecz o miejsce 9
U2 Bytów czerwoni - Gryf Słupsk 0:3

Mecz o miejsce 7
Beniamienk 03 Starogard Gd. - Polonia Lidzbark Warmiński 2:0

Mecz o miejsce 5
Gryf Wejherowo- Bałtyk Koszalin 1:1, karne 3:4

Mecz o miejsce 3
U2 Bytów zieloni - Jaguar Gdańsk 2:0

FINAŁ
MUKS CWZS Bydgoszcz- UKS Gol Brodnica 4:0

Nagrodę dla najbardziej bramkostrzelnej ekipy dostał zespół UKS Gol Brodnica 18 bramek, zaś najlepiej się broniła się ekipa MUKS CWZS Bydgoszcz, nie straciła ani jednej bramki.

TABELA KOŃCOWA:
1. MUKS CWZS Bydgoszcz
2. UKS Gol Brodnica
3. U2 Bytów zieloni
4. Jaguar Gdańsk
5. Bałtyk Koszalin
6. Gryf Wejherowo
7. Beniamienk 03 Starogad Gd.
8. Polonia Lidzbark Warmiński
9. Gryf Słupsk
10. U2 Bytów czerwoni
11. Olimpia Osowa
12. Drutex-Bytovia Bytów

W tym miejscu dziękuję wszystkim drużynom za przybycie do Lipnicy, dzięki WAM turniej mógł stać na wysokim poziomie sportowym. Dziękuję również rodzicom dzieci rocznika 2006/7 naszego ULKS-u oraz Jarkowi Kozłowskiemu z Lipniczanki Lipnica za pomoc w organizacji tego wydarzenia, bez Was by na pewno tak ono by nie wyglądało. Również jako prezes ULKS U2 Bytów dziękuję Burmistrzowi Ryszardowi Sylka oraz Wójtowi Gminy Lipnica Andrzejowi Lemańczyk za przybycie na turniej i pomoc w uroczystej dekoracji jego uczestników.

Skład U2 Bytów zieloni : Brzeziński Kamil, Stolc Dominik, Pituch Bartosz, Dułak Konrad, Flis Bartosz, Szyszło Igor, Pawłowski Oliwier, Wrzesiński Kacper, Kąkol Hubert, Dybalski Emil
Skład U2 Bytów czerwoni: Matyka Mateusz, Sobisz Szymon, Kotlicki Maciej, Malek Paweł, Hering Szymon, Gliszczyński Dawid, zawodnik z rocznika 2008 naszego ULKS, debiut w boju z rocznikiem 2006, Cyrson Dawid, Dułak Jan, Kuba Oleksiewicz, zawodnik MKS Debrzno, turniejowo ponownie w naszych barwach, Góra Maciej.


Turniej współfinansowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl