Sławek Cup - relacja

W dniu 01.02.2020 r. na hali widowiskowo - sportowej w Zblewie odbył się halowy turniej piłki nożnej rocznika 2012/2013 „SŁAWEK CUP”.

W turnieju tym wystąpiło sześć drużyn: Sławek Borzechowo, Sokół Zblewo, KP Starogard Gdański, Wierzyca Stara Kiszewa, Sławek Borzechowo II i GKS Bobowo. Każda drużyna składała się z 10-ciu zawodników, rozegrano 15 meczów 11-minutowych w systemie każdy z każdym , gdzie nie prowadzono klasyfikacji turniejowej. Drużyny prezentowały dobry poziom, turniej obfitował w wielkie emocje i wiele akcji zespołowych, a liczni zebrani kibice mogli oglądać dużo pięknych strzałów i parad.

Celem głównym zawodów była zabawa, nauka, popularyzacja piłki nożnej i zasad fair play.

Wszystkim zawodnikom wręczono pamiątkowy medal, jak również każdej z drużyn zostały wręczone puchary. Gratulujemy wszystkim drużynom i zapraszamy na kolejne edycje naszych turniejów. Swą obecnością w czasie turnieju zaszczycił nas radny Gminy Zblewo Janusz Czubek, który wręczył medale i puchary drużynom. Organizatorem tego wydarzenia był klub Sławek Borzechowo i trener zespołu juniorów Grzegorz Cherek.


Turniej współfinansowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl