Relacja z turniejów w Objeździe

W dniu 15.02.2020 w miejscowości Objazda, na hali sportowej szkoły podstawowej w Objeździe odbył się turniej piłki nożnej w kategorii JUNIOR E1.

W turnieju JUNIOR E1 udział wzięły zespoły:

  • AP Gryf Słupsk
  • KS Słupia Kobylnica
  • GKS „Wybrzeże” Objazda
  • MKS „Jantar” Ustka 2010
  • MKS „Jantar” Ustka 2009

Czas trwania każdego spotkania ustalono na 2x8 min. Reguły gry ustalono w oparciu o przepisy PZPN i zawarto je w regulaminie turnieju. Wszystkie spotkania były prowadzone przez sędziego wyznaczonego przez Pomorski ZPN.

Wyniki uzyskane w turnieju przedstawia poniższa tabela:

Klasyfikacja końcowa turnieju, zgodnie z powyższą tabelą, wyglądała następująco:
1. KS Słupia Kobylnica
2. MKS Jantar Ustka rocznik 2009
3. MKS Jantar Ustka rocznik 2010
4. AP Gryf Słupsk
5. GKS Wybrzeże Objazda

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Oskara Durysa z KS Słupia Kobylnica, najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Adam Piątak z MKS Jantar Ustka rocznik 2009. Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami. Każdy zespół otrzymał puchar oraz dyplom. Dla wszystkich uczestników przygotowano poczęstunek oraz napoje.


W dniu 22.02.2020 rozegrano na hali sportowej w Objeździe drugi turniej piłki nożnej pod patronatem Wójta Gminy Ustka. Turniej odbył się w kategorii wiekowej JUNIOR F1. Udział w nim wzięły następujące zespoły:

  • MKS Jantar Ustka
  • KS Damnica
  • GKS „Wybrzeże” Objazda
  • Żaki Sławno I
  • Żaki Sławno II

Czas trwania każdego spotkania ustalono na 2x18 min. Reguły gry ustalono w oparciu o przepisy PZPN i zawarto je w regulaminie turnieju. Wszystkie spotkania były prowadzone przez sędziego wyznaczonego przez Pomorski ZPN.

Wyniki uzyskane w turnieju przedstawia poniższa tabela:

Podczas turnieju nie prowadzono klasyfikacji punktowej i bramkowej. Główną ideą turnieju była nauka gry w piłkę nożną poprzez zabawę i rywalizację sportową, bez względu na wynik końcowy spotkań. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Roberta Kopcia z MKS „Jantar” Ustka, najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Krzysztof Kazimierski z GKS Wybrzeże” Objazda. Każdy zespół otrzymał puchar oraz dyplom. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. Dla wszystkich uczestników przygotowano poczęstunek oraz napoje, a także drobny upominek od jednego ze sponsorów imprezy.


Turniej współfinansowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl