Przed ostatnia kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej 2017

​W niedzielę 29 października rozegrana została przed ostatnia kolejka Luzińskiej Ligi Sołeckiej 2017. Na pozycje lidera rozgrywek powrócił zespół Kębłowo, który wygrał w Sychowie 4:1. Aby zwyciężyć tegoroczne rozgrywki podopieczni Krzysztofa Guzzmana w ostatniej kolejce musza pokonać na własnym boisku Wyszecino. Drugą pozycje w ligowej tabeli ze stratą jednego punktu do lidera zajmują zawodnicy Zelewa, którzy w tej kolejce pauzowali. Trzecie w tabeli Milwino po zaciętym boju przegrało w Kochanowie 3:4. Świetnie w końcówce sezonu radzą sobie zawodnicy z Barłomina, którzy w prestiżowym meczu zanotowali historyczne zwycięstwo z Luzinem aż 7:2.

Za tydzień ostatnia kolejka ligowa w której zmierzą się: Luzino – Sychowo, Milwino – Barłomino, Kębłowo – Wyszecino, Zelewo – Kochanowo. Wszystkie mecze rozegrane zostaną w niedzielę 5 listopada o godz. 14.00.

Tydzień później na luzińskiej Hali Widowiskowo – Sportowej w Luzinie odbędą się II Mistrzostwa Pomorza Drużyn Sołeckich o Puchar Przewodniczącego Pomorskiego LZS. Zapisy do tej imprezy nadal trwają. Mogą w niej wziąć udział zarówno sołeckie drużyny nie zrzeszone jak i zespoły występujące na B i A klasowych boiskach.

Wyniki XVII kolejki Luzińskiej Ligi Sołeckiej jesień 2017

Sychowo- Kębłowo 1;4

Barłomino -Luzino 7;2

Kochanowo-Milwino 4;3

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl