Orły Cup - relacja z turniejów dla rocznika 2011 i 2012

W sobotę 8 lutego odbył się coroczny turniej ORŁY CUP. W imprezie wzięły udział dzieci z roczników 2011 i 2012. Turniej pod patronatem Gminy Tczew oraz Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, ze specjalnym udziałem mistrza świata w Freestyle Footbol – Pawła Skóry!

W hali PSC gościliśmy następujące drużyny: Olimpia Elbląg (2 drużyny), AS Piłeczka Pruszcz Gdański, Orzeł Trąbki Wielkie, Osiczanka Osice, Mady Ostaszewo oraz dwie drużyny UKS Orły Tczew. Osiem zespołów zostało podzielone na dwie grupy. Po meczach grupowych odbyły się mecze o poszczególne miejsca. Cały turniej wygrała drużyna Olimpii Elbląg, zajmując I i II miejsce, gratulujemy! W czasie całego turnieju mogliśmy podziwiać i uczyć się sztuczek z piłką dzięki obecności Pawła Skóry.

Dziękujemy naszym sponsorom za pomoc w organizacji przedsięwzięcia: Gminie Tczew za ufundowanie pucharów, Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej, pracowni Grafem, firmie Kohland oraz Wojar za finansową pomoc w przygotowaniu turnieju.

Mimo, że gościnnie Orły Tczew nie wygrały turnieju pokazaliśmy, że jako zespół potrafimy stworzyć coś pięknego. Dzięki zaangażowaniu trenerów, rodziców oraz Zarządu mogliśmy przeżyć wiele radości z zabawy z piłką nożną!


Turniej współfinansowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl