Kaszubia Winter Cup - relacja

W dniach 29.02 – 1.03 odbył się turniej na hali sportowej w Studzienicach. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły drużyny roczników 2009 i młodsi. W turnieju wzięło udział osiem zespołów. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Zobaczyliśmy sporo ciekawych i emocjonujących meczów.

Klasyfikacja końcowa:
1. Kaszubia Studzienice
2. Myśliwiec Tuchomie II
3. Start Miastko
4. Lider Rychnowy
5. U2 Bytów
6. Dębnickie Orły
7. Myśliwiec Tuchomie I
8. Wda Lipusz

Skład zwycięskiego zespołu: Krzysztof Wantoch Rekowski, Bartosz Duda, Karol Olszewski, Maciej Parlak, Oliwer Szczęśniak, Sebastian Moga, Maciej Zander, Wiktor Mikołajczyk, Mateusz Zwara

Drugiego dnia turnieju do rywalizacji przystąpiły drużyny roczników 2008 i młodsi. W zawodach udział wzięło sześć zespołów. Rozgrywaliśmy 12-minutowe mecze w systemie „każdy z każdym”.

Klasyfikacja końcowa:
1. Kaszubia Studzienice
2. Myśliwiec Tuchomie
3. Lider Rychnowy
4. Dolina Speranda Gałąźnia Wielka
5. Garbarnia Kępice
6. Start Miastko

Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Petryszyn, Feliks Nielsen, Kacper Mrozek Gliszczyński, Tomasz Pluto Prądziński, Bartosz Duda, Karol Olszewski, Oliwer Szczęśniak, Olaf Nielsen.

Podczas zawodów wyróżniliśmy dziewczyny i najmłodszych zawodników, którzy wzięli udział w turnieju Kaszubia Winter Cup. Za pomoc w organizacji turnieju dziękujemy wszystkim Rodzicom i Sponsorom oraz pracownikom UG w Studzienicach.

Patronat medialny.Kurier bytowski


Turniej współfinansowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl