IX Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej Dziewcząt w Malborku

W dniu 16 grudnia 2018 roku od godziny 08.30 do 17.30 na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku odbył się IX Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt.

W turnieju uczestniczyło 12 klubów, które łącznie zgłosiły 17 drużyn, w tym jedna drużyna chłopców z rocznika 2011/12 Lisovia Lisewo.

Podczas turnieju obowiązywały trzy kategorie wiekowe - 2009 i młodsze - to najmłodsza kategoria i w niej było pięć drużyn. Rozgrywki były toczone każdy z każdym bez klasyfikacji o miejsca. Czas gry 10 minut.

Po zakończeniu rywalizacji każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal wraz z przygotowaną paczką od Mikołaja, a wręczali Burmistrz Miasta Pan Marek Charzewski i Kierownik Podokręgu Malbork Piłki Nożnej pan Adam Manuszewski.

W godzinach 11.00 do 17.00 do gry przystąpiły zawodniczki w kategorii 2007 i 2005. W każdej z nich było sześć drużyn i tu również grano każdy z każdym o jak najlepsze miejsce. W tym turnieju miejsce nie miało dużego znaczenia. Najważniejsza była rywalizacja pomiędzy drużynami z różnych miejscowości w celu sprawdzenia i podsumowania całego roku pracy klubowej. Po zakończeniu turnieju nastąpiło podsumowanie i wręczenie nagród. Dla wszystkich zawodniczek, trenerów i kierowników drużyn medale wręczał Wicestarosta Powiatu Malborskiego Waldemar Lamkowski i przedstawiciele zarządu.

Podziękowanie ślemy sponsorom Staroście Powiatu Malborskiego, Pomorskiemu Związkowi Piłki Nożnej, Leier Malbork, Burmistrzowi Miasta Malbork oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku a także wielu innym osobom w pomocy organizacji turnieju mikołajkowego 2018 r..

Kategoria Młodziczki rocznik 2009
KKPN Olimpico Malbork – Lisovia Lisewo 0-2
Delta Nowy Staw – Szóstka Inowrocław 0-2
Szóstka Inowrocław II – Lisovia Lisewo 0-0
KKPN Olimpico Malbork – Delta Nowy Staw 0-0
Szóstka Inowrocław – Lisovia Lisewo 1-0
Szóstka Inowrocław II – Delta Nowy Staw 2-3
KKPN Olimpico Malbork - Szóstka Inowrocław 0-6
Lisovia Lisewo – Delta Nowy Staw 0-1
KKPN Olimpico Malbork – Szóstka Inowrocław II 1-1
Szóstka Inowrocław II – Szóstka Inowrocław 0-5


Turniej współfinansowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl