II Turniej Biznes Cup - relacja

​W piątek 11 listopada w Święto Niepodległości na luzińskiej Hali Widowiskowo – Sportowej GOSRiT im. Marszałka Macieja Płażyńskiego odbył się II Turniej Biznes Cup, do udziału w którym już tradycyjnie zapraszane są drużyny sponsorów naszego klubu.

Z zaproszenia Piotra Klecha – dyrektora GOSRiT skorzystało 12 zespołów, które przy licznie przybyłej publiczności na sportowo spędziły świąteczne popołudnie jako przedsmak emocji piłkarskich jakie czekały nas w piątkowy wieczór w eliminacyjnym spotkaniu Rumuni z Polską.

Warto dodać, że zmaganiom piłkarzy, nie tylko amatorów, przyglądał się m in. Jarosław Wejer - Wójt Gminy Luzino oraz występujący w zespole Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego Maciej Kowalczuk – dyrektor Departamentu Sportu.

Po 5 godzinach sportowych emocji zwycięska drużyna okazał się GS Sierakowice, które w finale pokonało Trenerów GOSRiT Luzino. Na najniższym stopniu podium stanął Energobud, który w „małym finale” pokonał El professional. Pozostałe miejsca zajęli: Wikęd, Trampkarze.pl, Protel, Urząd Marszałkowski Województwa pomorskiego, Kleba, Nadleśnictwo Strzebielino, WWGlass, Hurtownia DOKO.

Po zakończeniu turnieju wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki i dyplomy, a najlepsi medale oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez GOSRiT Luzino.

Widać, że ta impreza na stałe wpisała się już w kalendarz imprez sportowych na naszej hali i jest znakomitym elementem integracji środowiska wspierającego luziński sport. Kolejnym etapem takiej integracji będzie odbywająca się 10 grudnia Gala Sportu, gdzie będzie kolejna okazja do podziękowania wszystkim, którzy wspierają działalność GOSRiT Luzino, a następnie 17 listopada po raz pierwszy odbędą się Mistrzostwa GOSRiT, gdzie rywalizować będą drużyny składające się z rodziców wszystkich naszych zespołów. Na obydwie imprezy już dzisiaj zapraszamy!

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl