GoodValley Cup 2018

Goodvalley Cup to kontynuacja turnieju Prime Food Cup. Jest to turniej piłkarski dla dzieci organizowany przez Akademię Piłkarską Junior Football Academy w Przechlewie.

To już V edycja cyklu międzynarodowych turniejów dla dzieci. Łącznie w turnieju wystąpiło już ponad 400 drużyn o łącznej liczbie prawie 5000 uczestników. W V edycji na stadion OSiR w Przechlewie wybiegło ponad 1200 młodych piłkarzy z 96 drużyn z terenu Polski oraz zagranicy. W weekend 15–17.06.2018 na boiskach grali zawodnicy z roczników 2006 i 2007. W weekend 23-24.06.2018 na boiskach grali zawodnicy z roczników - sobota: 2008 i 2010 oraz w niedzielę 2009 i 2011.

Turniej GoodValley Cup 2018 odbywa się już po raz piat pod patronatem:
Patronat Główny:
Polski Związek Piłki Nożnej
Patronat Honorowy:
Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka
Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk
Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich
Patronat:
Pomorski Związek Piłki Nożnej
Starosta Powiatu Człuchowskiego Aleksander Gappa
Wójt Gminy Przechlewo Andrzej Żmuda Trzebiatowski
Patronat mediany:
Młodzieżowy Futbol
Asystent Trenera
DzielęSięWiedzą
Patronat techniczny:
Goalsize.com

W piątek 15 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie turnieju, połączone z przemarszem ulicami Przechlewa oraz występami na przechlewskim stadionie. Natomiast w sobotę i w niedzielę odbywały się rozgrywki turniejowe. W rozgrywkach rocznika 2006 i 2007 uczestniczyło 30 drużyn z całej Polski oraz Litwy.

Klasyfikacja końcowa rocznik 2007:
1. UKS Gol Brodnica
2. UKS Sparta Sycewice
3. MKS Jantar Ustka
4. Canarinhos Skórzewo
5. AS Pomorze
6. FK Panavezys (Litwa)
7.Gedania 1922 Gdańsk
8. Chojniczanka II Chojnice
9. Chojniczanka I Chojnice
10. Fair Play Złotów
11. LKS Czarni Czarne
12. MLKS Bank Spółdzielczy Tucholanka Tuchola
13. AP Reissa Szczecinek
14. Grom Osie
15. AP JFA Przechlewo
16. AP Szczecinek

Najlepszy zawodnik - Dominik Dobrowolski (UKS GOL Brodnica)
Najlepszy bramkarz - Wiktor Gencel - (UKS GOL Brodnica)
Najlepszy strzelec - Filip Mosek (MKS Chojniczanka Chojnice)

Zawodnicy dodatkowo wyróżnieni w roczniku 2007: Maciej Ryszawa (UKS GOL Brodnica), Maciej Stoltman (AP JFA PRZECHLEWO), Szymon Ignatowicz UKS Sparta Sycewice), Andrearczyk Patryk (MLKS Tucholanka Bank Spółdzielczy), (Aleksander Rydygier, Tomasz Wegner (Chojniczanka I i II Chojnice), Rafał Słowiński (Akademia Sportowa Pomorze), Juliusz Pobiedzinski (UKS Fair Play Złotów), GedIgor Jewusiak (Gedania Gdańsk), Szymon Odelski ( MKS Janntar Ustka), Bartek Pohl (Canarainhos Skorzewo) , Paweł Bukowski (AP Reissa Szczecinek), Hubert Birosz (Czarni Czarne)Oliwier Bocis (AP Szczecinek), Wojciech Gibas (Grom Osie). Dodatkowo w każdej drużynie został wyróżniony jeden zawodnik, który otrzymał upominki oraz vouchery na sprzęt piłkarski.

Klasyfikacja końcowa rocznik 2006
1. MLUKS Dwójka MOS Gubin
2. FK Panavezys (Litwa)
3. UKS Orlik Poznań
4. UKS Srem
5. AP Szczecinek
6. KS Gryf Słupsk
7. AP GKS Myśliwiec Tuchomie
8. KS Gryf Cekcyn
9. Gwardia Koszalin
10. Gedania II 1922 Gdańsk
11. Gedania I 1922 Gdańsk
12. KP Pomerania Gdańsk
13. AP JFA Przechlewo
14. KP Zaspa Gdańsk.

Najlepszy zawodnik - Ziemowit Witczak (MLUKS Dwójka MOS Gubin)
Najlepszy strzelec - Jakub Chojnacki (MLUKS Dwójka MOS Gubin)
Najlepszy bramkarz - Domynikas Vertelka ( FK Panavezys)

Zawodnicy dodatkowo wyróżnieni w roczniku 2006:Denis Lewandowski (AP JFA Przechlewo) , Igor Galinski (KS Gryf Cekcyn), Kacper Matuszewski, (UKS Śrem) Mikolaj Kunda, (AP Szczecinek), Maciej Wanat (KS Gryf Słupsk), Ochmanski Piotr (UKS Orlik Poznań), Dominik Gregorski (MLUKS Dwójka MOS Gubin), Denis Styszyński (KP Zaspa Gdańsk), Andrzej Kaminski, (KP Pomerania), Igor Gotowała, (KS Gwardia Koszalin), Cyprian Siwonia i Gustaw Panic (Gedania I i II Gdańsk)

Klasyfikacja końcowa r. 2008:
1. MLSK Tucholanka ARKO Tuchola
2. AP Szczecinek
3. Juventus Academy Bydgoszcz
4. AP JFA Przechlewo
5. U2 Bytów
6. AP Reissa Szczecinek
7. Bałtyk Gdynia
8. BKS Bydgoszcz
9. AP Chojnik Jelenia Góra
10. UKS Lider Rychnowy
11. Juventus Academy Toruń
12. AP Młode Talenty Toruń
13. KP Pomerania Gdańsk
14. MKS Jantar Ustka
15. AP Człuchów
16. Nielba Wągrowiec

Najlepszy zawodnik turnieju: Michał Tyluś (AP Szczecinek)
Najlepszy bramkarz: Piotr Ryl (MLKS Tucholanka ARKO Tuchola)
Najlepszy strzelec: Bartosz Pieczka (MLKS Tucholanka ARKO Tuchola)

Klasyfikacja końcowa r. 2010:
1. Gwardia Koszalin
2. AP Szczecinek
3. AP Reissa Szczecinek
4. FA Trójmiasto
5. AP JFA Przechlewo II
6. AP Młode Talenty Toruń
7. Juventus Academy Bydgoszcz
8. AP Gdynia
9. MLKS Tucholanka Tuchola
10. Salos Brusy
11. U2 Bytów
12. AP Energa Gryf Słupsk
13. JSS Juventus Toruń
14. KP Pomerania Gdańsk II
15. KP Pomerania Gdańsk I
16. AP JFA Przechlewo

Najlepszy strzelec turnieju: Daniel Cieślak (Gwardia Koszalin)
Najlepszy bramkarz: Dominik Stępień (AP Szczecinek)
Najlepszy zawodnik turnieju: Mateusz Kapała (FA Trójmiasto)

Klasyfikacja końcowa r 2009:
1. AP JFA Przechlewo I
2. AP Reissa Szczecinek
3. Sparta Złotów
4. Karkonosze Jelenia Góra
5. FA Nakło nad Notecią
6. JSS Juventus Toruń
7. AP MłodeTalenty Toruń
8. KP Pomerania Gdańsk
9. UKS Lider Rychnowy
10. SPKiS Krajna Wyrzysk
11. Kaszubia Kościerzyna
12. Salos Brusy
13. AP Szczecinek
14. AP Energa Gryf Słupsk
15. MKS Start Miastko
16. AP JFA Przechlewo II

Najlepszy strzelec: Piotr Bystroń (AP JFA Przechlewo I)
Najlepszy bramkarz: Max Furyk (AP Reissa Szczecinek)
Najlepszy zawodnik: Antoni Arendt (Sparta Złotów)

Klasyfikacja końcowa r. 2011:
1. KP Pomerania Gdańsk I
2. MKS Drutex Bytovia Bytów
3. AP Młode Talenty Toruń
4. UKS Jedynka Sława Sławno
5. Sparta Złotów
6. Gwardia Koszalin I
7. Bałyk Koszalin
8. FA Trójmiasto
9. BK Tech Myśliwiec Tuchomie
10. Football Pro Academy
11. SPKiS Krajna Wyrzysk
12. Gwardia Koszalin II.
13. AP JFA Przechlewo
14. KP Pomerania Gdańsk II
15. Futbolaki Słupsk I
16. Futbolaki Słupsk II

Najlepszy zawodnik: Oskar Rzepiński (MKS Drutex Bytovia Bytów)
Najlepszy bramkarz: Tymon Hanusyk (KP Pomerania Gdańsk I)
Najlepszy strzelec: Oskar Figurski (KP Pomerania Gdańsk I)

Wszystkie wyniki dostępne na stronie: http://goodvalleycup.pl/


Turniej współfinansowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2018/2019
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl