Givova Summer Cup Tuchomie 2019 - relacja

Turniej odbył się w 5 kategoriach wiekowych (rocznik 2011-2006)

W całym cyklu turnieju przez dwa weekendy na boisku w Tuchomiu zagrały 42 zespoły czyli ponad 400 zawodników. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal oraz nagrodę i puchar dla drużyny. Dodatkowo najlepsza drużyna otrzymała za zwycięstwo sprzęt sportowy.

Klasyfikacja końcowa:
15 Czerwca rocznik 2009
Graliśmy systemem każdy z każdym na 2 grupy, potem po 3 najlepsze zespoły trafiły do Ligi Mistrzów, a trzy kolejne do Ligi Europy.

Liga Mistrzów
1. Chojniczanka Chojnice
2. BKTECH Myśliwiec Tuchomie
3. Kaszubia Kościerzyna
4. Kaszubia Studzienice
5. GTS Czarna Dąbrówka
6. Lider Rychnowy

Liga Europy
7. Jantar Ustka
8. Feniks Kramarzyny
9. Lew Lębork
10. Sparta Sycewice
11. Wda Lipusz
12. Chojniczanka Chojnice II

Najlepszy zawodnik: Szymon Mikołąjczyk - Chojniczanka
Najlepszy bramkarz: Ksawery Federowicz - Kaszubia Kościerzyna
Najlepszy Strzelec: Igor Wejher - BKTECH Myśliiwec

16 czerwiec rocznik 2011
10 Zespołów graliśmy każdy z każdym

1. BKTECH Myśliwiec Tuchomie
2. MFS Gdańsk
3. Gryf Słupsk
4. Gryf Cekcyn
5. Lew Lębork
6. Bytovia Bytów
7. Kaszubia Studzienice
8. Orliki Kończewo
9. Magic Niezabyszewo
10. Feniks Kramarzyny

Strzelec: Maksymilian Sala - Gryf Cekcyn
Zawodnik: Aleksander Wilczyński
Bramkarz: Filip Dorawa: Gryf Słupsk

22 Czerwca rocznik 2010
8 Zespołów każdy z każdym

1. BKTECH Myśliwiec Tuchomie
2. U2 Bytów
3. Sparta Sycewice
4. Gryf Słupsk
5. Prometeusz Girls Tuchomie
6. GTS Czarna Dąbrówka
7. Wda Lipusz
8. Kaszubia Studzienice

Zawodnik: Hubert Marzec - Myśliwiec
Bramkarz: Leon Cybula - U2 Bytów
Strzelec: Jakub Patyk - Sparta Sycewice

23 Czerwca rocznik 2008
7 zespołów każdy z każdym

1. Gryf Słupsk
2. Lasertechnika Myśliwiec Tuchomie
3. Chojniczanka Chojnice
4. Kaszubia Studzienice
5. Chojniczanka Chojnice II
6. Start Miastko
7. Myśliwiec Tuchomie 2009

Strzelec: Adrian Durbas - Myśliwiec
Bramkarz: Szymon Mrugalski - Chojniczanka
Zawodnik: Kacper Pietrak - Gryf Słupsk

23 Czerwca rocznik 2006
7 zespołów każdy z każdym

1. Bytovia Bytów
2. Lasertechnika Myśliwiec Tuchomie
3. Wda Lipusz
4. LZS Czarni Lniano
5. Gryf Cekcyn
6. Kaszubia Studzienice
7. Magic Niezabyszewo

Zawodnik: Bartosz Recław
Bramkarz: Jakub Żulczyk Myśliwiec
StrzeleC: Katarzyna Stolc Wda Lipusz


Turniej współfinansowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl