180 zawodników rywalizowało w Kaszub Cup r. 2004

Stolem Gniewino wygrał Kaszub Cup dla rocznika 2004! Drugie miejsce wywalczył Jaguar Gdańsk, a trzecie młodzi piłkarze Lechii, z pochodzącymi z Luzina Filipem Angelem i Konradem Formelą w składzie. Tuż poza podium dwudniowe zmagania zakończyli zawodnicy gospodarzy, GOSRiT Kleba Luzino.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Dawida Plackowskiego (Stolem), królem strzelców został Wiktor Szaradowski (GKS Linia), a tytuł najlepszego bramkarza przypadł Michałowi Popieniukowi (Lechia).

Podobne wyróżnienia w "Primera Division" zdobyli: najlepszy zawodnik: Szymon Mera (Jedynka Reda), król strzelców: Igor Pikron (GOSRiT Kleba), najlepszy bramkarz: Maciej Pawłowski (Gryf) oraz w "Bundeslidze": najlepszy zawodnik: Kamil Siergiej (GOSRiT 2005), król strzelców: Kacper Zwierzchowski (Lider), najlepszy bramkarz: Bartosz Grzenia (Gryf).

Ponadto wybrano najlepszych zawodników każdej z drużyn: Szymon Hebel (Stolem), Jakub Wireński (Jaguar), Kacper Urbański (Lechia), Oskar Paschke (GOSRiT Kleba), Mikołaj Klawikowski (Linia), Artur Kobus (Sparta), Kacper Dymarczyk (Gryf), Mateusz Fuhrmann (GOSRiT Kleba), Krystian Pruszyński (Reda), Dominik Konkel (Gowidlino), Ignacy Kunowski (Jaguar), Adam Wolski (U2 Bytów), Szymon Kozierski (Lider), Marcel Szukiec (Gryf), Olivier Osowski (GOSRiT 2005), Filip Blok (Bruskowo), Dominik Lewiński (GOSRiT U Witka), Dawid Łukasik (Sztorm)

Po zakończeniu rozgrywek finałowych odbyła się uroczystość wręczenia nagród, w której oprócz organizatora turnieju, Grzegorza Semaka uczestniczył Piotr Klecha dyrektor GOSRiT Luzino i Przewodniczący Pomorskiego LZS.

Głównymi sponsorami turnieju są Sportbm i firma G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Ponadto imprezę wsparli: PZPN, Gmina Luzino, Pomorski LZS, Powiat Wejherowski, DOKO, Wikęd, Protel, Farm Frites Poland z Lęborka, Auchan Rumia, GOSRiT Luzino oraz Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego.

Warto dodać, że w 8-letniej historii turnieju, organizowanego przez GOSRiT Luzino i Stowarzyszenie Kaszubskie Towarzystwo Sportowo – Kulturalne, uczestniczyło już ponad 28 000 młodych adeptów futbolu, a patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli: Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego, Dariusz Drelich - Wojewoda Pomorski, Gabriela Lisius – Starosta Powiatu Wejherowskiego, Jarosław Wejer - Wójt Gminy Luzino, Krzysztof Jurgiel - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kazimierz Smoliński – Wiceminister Infrastruktury i Budownictwa, Władysław Kosiniak-Kamysz Przewodniczący RG LZS, Radosław Michalski – Prezes Pomorskiego ZPN, Piotr Klecha – Przewodniczący Pomorskiego LZS.

Końcowa kolejność turnieju:
PREMERSHIP:
1. Stolem Gniewino
2. Jaguar Gdańsk
3. Lechia Gdańsk
4. GOSRiT Kleba Luzino
5. GKS Linia
6. Sparta Gdańsk

PRIMIERA DIVISION
1. Gryf II Wejherowo
2. GOSRiT Kleba Luzino (czerwoni)
3. Jedynka Reda
4. FC Gowidlino
5. Jaguar Gdańsk (zieloni)
6. U2 Bytów

BUNDESLIGA
1.Lider Dębogórze
2.Gryf I Wejherowo
3.GOSRiT 2005 Luzino
4.KS Bruskowo Wielkie
5.GOSRiT U Witka Luzino
6.Sztorm Mosty

W najbliższy weekend turniej Kaszub Cup. Tym razem w międzynarodowym zestawieniu rywalizować będą drużyny rocznik 2007.

Wyniki i tabele

Sezon 2017/2018
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl