Wasze turnieje

Wejherowska Liga Piłki Nożnej dla dzieci

W niedzielę 19 maja 2019 odbyła się finałowa seria gier w WLPN Kids - wiosna 2019. Mimo deszczowej pogody w naszych finałowych rozgrywkach wzięło udział 93 dzieci (46 dzieci grupa starsza, 47 dzieci grupa młodsza), a łącznie w całym cyklu WLPN Kids - wiosna 2019 aż 112 dzieci.

więcej

Turniej w Marzęcinie - relacja

W dniu 22 czerwca zorganizowaliśmy turniej piłkarski w Marzęcinie na zakończenie sezonu rozgrywkowego. W zawodach udział wzięło 8 drużyn: LKS ŻUŁAWY I, LKS ŻUŁAWY II, CZARNI PRZEMYSŁAW I, CZARNI PRZEMYSŁAW II, ZSP MARZĘCINO I ,ZSP MARZĘCINO II, ŻTS BŁĘKITNI KMIECIN I, ŻTS BŁĘKITNI KMIECIN II.

więcej

Finał Wojewódzki Turnieju - Piłkarska Kadra Czeka

KS Beniaminek 03 Starogard Gdański po raz drugi z rzędu wygrywa finał wojewódzki najstarszego turnieju piłkarskiego w Polsce – Piłkarska Kadra Czeka! Drużyna z Kociewia była bezkonkurencyjna w odbywającym się na Stadionie im. Kazimierza Deyny turnieju. Na drugim miejscu rywalizacje zakończyli zawodnicy Pogoni Prabuty, a na najniższym stopniu podium stanął GOSRiT Luzino. Kolejne miejsca zajęli U2 Bytów i SP Pączewo.

więcej

IV Edycja Lider Cup - relacja

27 kwietnia na obiekcie w Dębnicy 32 zespoły rywalizowały w turnieju Lider Cup 2019 rocznik 2009 i młodsi. Przez cały dzień ponad 300 zawodników, na 4 boiskach rozegrało ponad 140 meczów, walcząc do samego końca i tworząc piękne widowisko dla zebranych na trybunach kilkuset kibiców.

więcej

Santander Cup w Kartuzach - relacja

W dniach 15-16 czerwca obył się turniej piłki nożnej drużyn w dwóch rocznikach 2012 oraz 2013, kilkuset zawodników i kilkaset minut gry objął Santander Cup, czyli Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dzieci w Kartuzach.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl