Wasze turnieje

Prime Food Cup 2017 dla roczników 2005 oraz 2006 - relacja

w miniony weekend na obiektach OSiR w Przechlewie odbył się międzynarodowy turniej Prime Food Cup 2017 dla roczników 2005 oraz 2006. W pierwszej odsłonie turnieju uczestniczyły 26 drużyn, co łącznie stanowiło 360 młodych piłkarzy. Oprócz zmagań piłkarskich dla najmłodszych, od godziny 17.00 w Hotelu Aubrecht odbyła się konferencja dla trenerów z udziałem Gonzalo Feio - trenera m.in Benfica Lizbona, Legia Warszawa, Wisła Kraków. Tematyka kursokonferencji to: " Rozwój i tendencje treningu piłkarskiego u dzieci i młodzieży"

więcej

Ponad dwa tygodnie do Interliga VI Mistrzostw Polski

To już naprawdę niedługo! Niewiele ponad dwa tygodnie zostały do VI Mistrzostw Polski w sześcioosobowej piłce nożnej amatorskiej organizowanych przez Interligę - Ogólnopolską Ligę Szóstek zrzeszającą największe tego typu ligi z całego kraju. Na zawodników i kibiców czeka moc atrakcji. Turniej organizowany tym razem w Gdyni odbędzie się w dniach 24/25 czerwca.

więcej

Dzień dziecka - Nasze EURO 2017 !

​W imieniu Organizatorów oraz całej społeczności związanej z miastem Gdynia, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w atrakcyjnym wydarzeniu integracyjno-sportowym, które odbędzie się w piątek 02 czerwca 2017 roku na obiekcie Narodowego Stadionu Rugby w Gdyni, przy ul. Górskiego 10, w godzinach 10.00 – 15.30 (przedszkola w dowolnie krótszym wymiarze czasowym).

więcej

Relacja z VI Turnieju LZS Mała Piłkarska Kadra Czeka

​W środę 24 maja na obiektach GOSRiT w Luzinie odbył się finał wojewódzki VI Turnieju LZS Mała Piłkarska Kadra Czeka. W zawodach uczestniczyło 8 drużyn z terenu całego Pomorza wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Sportowej rywalizacji przyglądali się ambasadorzy tegorocznych turniejów, którzy rozpoczynali swoją piłkarską karierę w tych zawodach, byli z nami: Rafał Kaczmarczyk (wychowanek LKS Powiśle Dzierzgoń, zawodnik m in. Lechii Gdańsk, Widzewa Łódź, Górnika Zabrze, Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski), Karol Piątek (wychowanek LKS Błyskawica Luzino, zawodnik Lechii Gdańsk, Cracovi Kraków, Termalica Bruk-Bet Nieciecza), Paweł Buzała (wychowanek Sparty Złotów, zawodnik Lecha Poznań, Lechii Gdańsk, GKS Bełchatów, Górnika Łęczna).

więcej

VI Mistrzostwa Polski szóstek piłkarskich Gdynia 2017!

Piłka nożna sześcioosobowa staje się coraz bardziej popularna. W amatorskich rozgrywkach w całym kraju uczestniczą tysiące zawodników. Dla wielu to okazja, aby aktywnie spędzić wolny czas po pracy. Dlatego na boiskach spotyka się cały przekrój społeczeństwa. Od sześciu lat organizowane są Mistrzostwa Polski drużyn sześcioosobowych. W tym roku gospodarzem turnieju została Gdynia!

więcej

VI Turniej LZS Chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka” im. Marka Procyszyna

W środę 24 maja na obiektach GOSRiT w Luzinie odbędzie się finał wojewódzki VI Turnieju LZS Chłopców „Mała Piłkarska Kadra Czeka” im. Marka Procyszyna. W imprezie tej uczestniczyć będzie 8 drużyn z terenu całego Pomorza wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. O tytuł najlepszej ekipy pomorskiego LZS w roczniku 2004 rywalizować będą: Beniaminek 03 Starogard Gdański, SP Leśniewo, GKS Linia, U2 Bytów, Osiczanka Osice, Chrobry Charbrowo, Bruskowo Wielkie i gospodarze GOSRiT Kleba Luzino. Początek imprezy zaplanowano na godz. 10.00.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2016/2017
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl