Turniej z podwórka na stadion o puchar Tymbarku

"Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"- wyniki trzeciego dnia turnieju oraz podsumowanie

Trzeci dzień turnieju to zmagania wśród najmłodszych adeptów piłki nożnej z kategorii U8. Finał ten cieszył się największym zainteresowaniem wśród licznie zebranych rodziców i wzbudzał wielkie emocje na trybunach jak i na ławkach rezerwowych. Młode piłkarki oraz piłkarze nożni mieli okazję pierwszy raz zagrać w tak wielkim turnieju pod egidą Polskiego Związku Piłki Nożnej. Była to dla nich fantastyczna przygoda oraz pierwszy etap na drodze ku spełnieniu marzeń- bycia piłkarzem.

więcej

Drugi dzień finałów wojewódzkich turnieju "Z podwórka na Stadion Puchar Tymbarku"

Wtorek 11.04.17 to drugi dzień zmagań wśród najlepszych drużyn województwa pomorskiego, tym razem w kategorii U-10 chłopców i dziewczynek. Poszczególne powiaty reprezentowało 19 zespołów chłopców oraz 10 zespołów dziewczynek. Pogoda tego dnia była zmienna jednak poziom sportowy był niezmiennie wysoki. Była to wspaniała kontynuacja pierwszego dnia, która też obfitowała w wiele pięknych bramek, świetnych akcji oraz gry fair play.

więcej

XVII edycja turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Do 30 września można zgłaszać swoje drużyny do siedemnastej edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Turniej to wielka zabawa dzięki, której można spełnić swoje marzenie a w finale zagrać mecz na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. W turnieju swoje pierwsze kroki stawiali tacy piłkarze jak Piotr Zieliński, Paulina Dudek czy Arkadiusz Milik.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2016/2017
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl