Top Talent

Podsumowanie Top Talent 2015

8 lutego w sali kongresowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku odbyło się uroczyste podsumowanie II decyzji programu Gdański Top Talent, który wspiera młodych piłkarzy nożnych trenujących w klubach Gdańska.

więcej

Podsumowanie programu Top Talent 2014

Na podstawie zebranych „Dzienniczków samooceny zawodnika Top Talent” zostały wykonane raporty, w których zawarto informacje na temat korelacji samopoczucia podczas aktywności fizyczną zawodnika grupy Top Talent, a ilością snu, a także spożywanych posiłków.

więcej

Warsztaty Top Talent 2014

23 czerwca 2014 roku w sali wykładowej nr 1B w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku dr Milena Lachowicz przeprowadziła warsztaty szkoleniowe dla rodziców zawodników grypy Top Talent z zakresu psychologii.

więcej

Inauguracja programu Top Talent 2014

28 maja 2014 roku w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku odbyła się uroczysta inauguracja projektu Top Talent. „Kluczowym obowiązkiem każdego z nas, rodzica, samorządowca, polityka, działacza sportowego jest stwarzanie najlepszych możliwych aktualnie warunków dla rozwoju dzieci i młodzieży

więcej

Preselekcja do programu Top Talent 2014

W ramach preselekcji do projektu Top Talent wykonano testy polowe, które odbywały się na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Gedanii 1922 Gdańsk, MOSiR Gdańsk oraz GOKF Gdańsk na boiskach piłkarskich ze sztuczną nawierzchnią.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl