Pod patronatem ZPN

Turniej Doraco Cup r. 2007 i młodsi - relacja

W dniach 1-2.02.2020 w Gdańsku odbył się turniej halowy w którym wystartowało 18 drużyn reprezentujące kluby Lechia Gdańsk S. A., Bałtyk Gdynia, Jaguar Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański, AS Kolbudy, Pomorzanin Gdynia, GTS Pruszcz Gdański, Pokolenia Lechii Gdańsk i gospodarzy AP Kowale.

więcej

Turniej halowy w Bytowie - relacja

11 stycznia na hali sportowej przy SP nr 2 w Bytowie odbył się pod patronatem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej turniej piłki nożnej dla dzieci urodzonych w roku 2012 i młodszych, zorganizowany przez klub U2 Bytów oraz rodziców zawodników z tego rocznika.

więcej

AGC’ 2020 - relacja

W dniach 4-5 stycznia 2020r. w hali GDYNIA ARENA odbyła się 21-sza edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży do lat 12-tu "ARKA GDYNIA CUP' 2020" pod patronatem Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka, legendy Arki Janusza Kupcewicza oraz Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka. W finale zmierzyły się drużyny Śląska Wrocław oraz Królewskich Płock, wygrał Śląsk kończąc turniej rezultatem 3:0.

więcej

NCKiB I GROM GRAJĄ RAZEM - relacja

W sobotnie popołudnie, 14 grudnia odbył się turniej piłki nożnej „NCKiB i Grom Dzieciom”, którego organizatorem było Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki i Klub Sportowy Grom Nowy Staw. Zawody odbyły się na obiekcie miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

więcej

GRANIT Cup w Kartuzach - relacja

Emocje, zaangażowanie zawodników i doping kibiców jakich mogłoby pozazdrościć niejedno sportowe wydarzenie przyniósł pierwszy z cyklu turniejów halowych Granit Cup w Kartuzach. Ku uciesze publiczności, po zaciętym finale i rzutach karnych zwyciężyli gospodarze z APK Jedynka Kartuzy.

więcej

Wyniki i tabele

Sezon 2019/2020
Najnowsze Wyniki
więcej na laczynaspilka.pl